.

.

چهارمین  نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، باحضور 11واحد های فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه  صبح امروز 21 آبان ماه در مصلی تهران فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، چهارمین نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و برخی مسوولان کشوری ، فناوران و فعالان عرصه گیاهان داروییو طب ایرانی کشورمان در مصلی بزرگ تهران افتتاح شد.
این دوره از جشنواره در راستای تحقق بخشی به حمایت از تولید کالای ایران ساخت، فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان و در راه حمایت از سرمایه‌های مادی و معنوی داخلی و زیرساخت‌های بومی در راستای خوداتکایی، اشتغال‌زایی و بهره‌مندی حداکثری از توان و تولیدداخلی در بخش گیاهان دارویی و طب سنتی، برگزیده‌ای از هزاران محصول فناورانه برای ارائه بخشی از توانمندی فعالان این عرصه برگزار شد.
چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) در محورهای صنعت بذر و اندام های تکثیری گیاهان دارویی؛ تألیفات و نشر آثار مرتبط با گیاهان دارویی وطب سنتی؛ آموزش و آموزشکده در صنعت گیاهان دارویی وطب سنتی؛ شبکه پخش گیاهان دارویی و داروهای گیاهی؛ طب سنتی و فرآورده های مرتبط با آن؛ دمنوش-های گیاهی اشاره کرد.
از دیگر محورهای این رویداد فناوران و شرکت های کارگزار انتقال فناوری؛ داروها و مکمل های گیاهی(انسانی-دامی)؛ فرآورده های طبیعی (اسانس و عصاره)؛ فرآورده های طبیعی (آرایشی و بهداشتی)؛ فرآورده های طبیعی (عسل، گلاب و عرقیات)؛ فرآورده های طبیعی (غذا-دارو و نوشابه های گیاهی)؛تجهیزات و ماشین آلات اختصاصی در صنعت گیاهان داروی؛ فناوری های نوین در کشت و فرآوری محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی است.
در این نمایشگاه شرکت فناوران کاشت زاگرس، زیست فناوری سپهر باختر، کشت و توسعه گیاهان دارویی بیستون شفا، پاک شهد ساناو، زنان دیار غرب زاگرس، کشت و صنعت سالم فراور باختر، طراحان صنعت افق باختر، ساینا سلامت پارس، سورادارو غرب، شیرین بیان زاگرس، هسته های فناور تولید کننده جرم گیر گیاهی،  از واحد های فناور پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه حضور دارند.
غرفه273 پارک علم و فناوری کرمانشاه  درچهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با همت ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی 21تا 24 آبان 1397 در مصلی امام خمینی(ره) تهران آماده بازدید علاقمندان است.

خوانده شده 191

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اطلاعيه ارزيابي سريع دانش بنيان
  • نشست تخصصی انتقال تجربه 1-نیازهای فناورانه صنعت سیمان
  • کارگاه حسابداری و تکالیف مالی
  • فراخوان جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی ثبت نام از طریق وب سایت: http://fanavari.areeo.ac.ir
  • فراخوان اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه EXPORTECH در خرداد ماه 98

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک