.

.

در راستای سلسله نشست ها و جلسات کار آفرینی  وبا  هدف تعمیق و گسترش ارتباطات و تعامل پارک علم و فناوری کرمانشاه و مرکز رشد واحد های فناور شهرستان اسلام آباد غرب با دانشگاههای سطح شهرستان جلسه ای در  آموزشکده فنی و حرفه ای و دانشگاه پیام نور شهرستان روز گذشته20آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ،در نشست اول که درسالن آمفی تئاتر آموزشکده فنی وحرفه ای اسلام آباد غرب با حضور رئیس، کارشناسان دفتر ارتباط با صنعت،معاونت آموزشی و پژوهشی و دانشجویان درس کار آفرینی و پروژه و صاحبان و علاقه مندان به حوزه کارفرینی و فناوری  برگزار شد  مهندس گودرز طلوعی رئیس  این مرکز با تاکید  بر لزوم ایجاد نگرش کار آفرینی در دانشجویان برای موفق شدن در پیچ وخم های  بازار امروز گفت : ضروری است که دانشجویان ضمن تحصیل به کارآفرینی توجه ویژه داشته باشند.
وی در ادامه تصریح کرد:بایداز ظرفیت های پارک علم و فناوری استان و مرکز رشد اسلام آباد غرب استفاده کنیم.
رییس آموزشکده فنی وحرفه ای اسلام آباد غرب در پایان ضمن قدر دانی از برگزاری این جلسه ابراز امیدواری کرد که این تعامل توسعه پیدا کند.
در ادامه این نشست دکتر سیامک آزادی معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه ضمن تشریح تعاریف  و مفاهیم مورد استفاده در ادبیات کار آفرینی به نقش و جایگاه شرکت های دانش بنیان وواحد های فناور پرداخت و گفت : در برنامه ها پنجم وششم توسعه به عنوان اسناد بالا دستی به این حوزه توجه خاصی شده است.
وی ادامه داد: در تحقق اقتصاد مقاومتی  ارتباط دانشگاه وجامعه و صنعت اهمیت ویژه ای دارد.
آزادی در ادامه  به اهداف  راه اندازی  پارک علم و فناوری و مراکز رشد اشاره کرد و گفت: افزایش نو آوری تکنولوژیک،اشتغال زائی متخصصین،توسعه اقتصادی بر پایه تولیدات دانش بنیان بخشی از این اهداف است.
در ادامه مهندس نسترن کاظمی مدیر جذب و پذیرش پارک علم و فناوری  کرمانشاه در خصوص فر آیند پذیرش و خدمات و تسهیلات اعطایی به صاحبان ایده مطالبی را ارائه کرد و مهندس نکیسا منیفی مدیر دفتر ثبت اختراعات داخلی و بین المللی ومالکیت فکری و ثبت برند  مطالب تخصصی را برای حضار بیان نمود.
در پایان نیز جلسه پرسش وپاسخ بین دانشجویان و کارشناسان پارک علم وفناوری وعبدالمجید رحیمی مدیر مرکز رشد شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.
گفتنی است نشستی نیز دربا حضور مسئولین و اساتید دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب در این دانشگاه برگزار شد.

خوانده شده 216

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • طرح توانا: ارتقای توانمندی های کارآفرینانه دانشجویان
  • درخصوص همکاری های مشترک با هدف استفاده از پتانسیل وتوان واحدهای فناور ودانش بنیان درراستای توانمند سازی ورفع نیاز های…
  •  ورود اطلاعات شرکت های در مرحله رشد و پارک
  • کارگاه آموزشی فناوری و آینده؛ ایده های نو برای کسب و کارهای آینده پوستر کارگاه
  • فراخوان برگزاری نمایشگاه در کشور عراق اطلاع رسانی رویدادهای نمایشگاهی در سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی بغداد تا پایان…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک