.

.

پارک علم و فناوری کرمانشاه در راستای ارتباط‌دهی مؤثر بین سرمایه‌گذاران و واحدهای فناور و شرکت های دانش‌بنیان و توسعه منابع مالی برای این شرکت‌ها، برنامه‌های مختلفی را تدوین و در دست اجرا دارد  به همین منظور نشستی میان مسئولین ارشد پارک و نماینده هلدینگ عظیم‌زاده در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، در این جلسه، دکتر شاهین محمودی، مدیرعامل شرکت تولیدی نوآورانه عظیم کالا، به عنوان یکی از مجموعه شرکت‌های تابع هلدینگ عظیم‌زاده در حوزه علم و فناوری، به تشریح سوابق و عملکرد فعالیت‌های هلدینگ پرداخت و ضمن تشریح برنامه‌های آتی شرکت عظیم کالا، در خصوص زمینه‌های همکاری مشترک میان پارک و شرکت و نیز برنامه‌های حمایتی از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان مطالبی ارائه نمود.
در ادامه دکتر معصومه خان احمدی، رئیس محترم پارک علم و فناوری کرمانشاه با ارائه گزارشی مختصر از اقدامات پارک علم و فناوری در ده سال اخیر، ضمن استقبال از ورود بخش خصوصی به حوزه فناوری، به تشریح  برگزاری اولین رویداد سرمایه‌گذاری فناورانه استان کرمانشاه در دی ماه سال جاری، پرداخت.
سپس در رابطه با نحوه ورود شرکت عظیم کالا به حوزه سرمایه‌گذاری واحدهای فناور پارک،  بحث و تبادل نظر شد  و واحدهای فناور سرمایه‌پذیر واجد شرایط جهت تأمین سرمایه و بهره‌گیری از خدمات حمایتی شرکت عظیم کالا تعیین شدند.
در پایان مدیرعامل شرکت عظیم کالا و نماینده بخش تحقیق و توسعه این شرکت، از واحدهای مستقر در پارک و شتابدهنده فناوری تیک بازدید کردند.

خوانده شده 72 آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 14:35

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • بهره‌مندی از تخفیف 25 درصدی هزینه خدمات در مناطق ویژه اقتصادی برای شرکت‌های دانش‌بنیان
  • قابل توجه شرکت های دانش بنیان و فناور برنامه های معاونت علمی و فناوری رییس جمهور با هدف تسهیل زیست…
  • فراخوان ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
  • سمینار تخصصی آشنایی با مراکز عملیات امنیت در تاریخ 21 آبان SOC
  • فراخوان فستیوال اختراعات در زمینه نوآوری های صنعت کاشی، سرامیک و لعاب

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک