.

.

پارک علم و فناوری کرمانشاه در راستای ارتباط‌دهی مؤثر بین سرمایه‌گذاران و واحدهای فناور و شرکت های دانش‌بنیان و توسعه منابع مالی برای این شرکت‌ها، برنامه‌های مختلفی را تدوین و در دست اجرا دارد  به همین منظور نشستی میان مسئولین ارشد پارک و نماینده هلدینگ عظیم‌زاده در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، در این جلسه، دکتر شاهین محمودی، مدیرعامل شرکت تولیدی نوآورانه عظیم کالا، به عنوان یکی از مجموعه شرکت‌های تابع هلدینگ عظیم‌زاده در حوزه علم و فناوری، به تشریح سوابق و عملکرد فعالیت‌های هلدینگ پرداخت و ضمن تشریح برنامه‌های آتی شرکت عظیم کالا، در خصوص زمینه‌های همکاری مشترک میان پارک و شرکت و نیز برنامه‌های حمایتی از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان مطالبی ارائه نمود.
در ادامه دکتر معصومه خان احمدی، رئیس محترم پارک علم و فناوری کرمانشاه با ارائه گزارشی مختصر از اقدامات پارک علم و فناوری در ده سال اخیر، ضمن استقبال از ورود بخش خصوصی به حوزه فناوری، به تشریح  برگزاری اولین رویداد سرمایه‌گذاری فناورانه استان کرمانشاه در دی ماه سال جاری، پرداخت.
سپس در رابطه با نحوه ورود شرکت عظیم کالا به حوزه سرمایه‌گذاری واحدهای فناور پارک،  بحث و تبادل نظر شد  و واحدهای فناور سرمایه‌پذیر واجد شرایط جهت تأمین سرمایه و بهره‌گیری از خدمات حمایتی شرکت عظیم کالا تعیین شدند.
در پایان مدیرعامل شرکت عظیم کالا و نماینده بخش تحقیق و توسعه این شرکت، از واحدهای مستقر در پارک و شتابدهنده فناوری تیک بازدید کردند.

خوانده شده 337 آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 14:35

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اطلاعيه ارزيابي سريع دانش بنيان
  • نشست تخصصی انتقال تجربه 1-نیازهای فناورانه صنعت سیمان
  • کارگاه حسابداری و تکالیف مالی
  • فراخوان جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی ثبت نام از طریق وب سایت: http://fanavari.areeo.ac.ir
  • فراخوان اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه EXPORTECH در خرداد ماه 98

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک