.

.

پارک علم و فناوری کرمانشاه در راستای ارتباط‌دهی مؤثر بین سرمایه‌گذاران و واحدهای فناور و شرکت های دانش‌بنیان و توسعه منابع مالی برای این شرکت‌ها، برنامه‌های مختلفی را تدوین و در دست اجرا دارد  به همین منظور نشستی میان مسئولین ارشد پارک و نماینده هلدینگ عظیم‌زاده در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، در این جلسه، دکتر شاهین محمودی، مدیرعامل شرکت تولیدی نوآورانه عظیم کالا، به عنوان یکی از مجموعه شرکت‌های تابع هلدینگ عظیم‌زاده در حوزه علم و فناوری، به تشریح سوابق و عملکرد فعالیت‌های هلدینگ پرداخت و ضمن تشریح برنامه‌های آتی شرکت عظیم کالا، در خصوص زمینه‌های همکاری مشترک میان پارک و شرکت و نیز برنامه‌های حمایتی از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان مطالبی ارائه نمود.
در ادامه دکتر معصومه خان احمدی، رئیس محترم پارک علم و فناوری کرمانشاه با ارائه گزارشی مختصر از اقدامات پارک علم و فناوری در ده سال اخیر، ضمن استقبال از ورود بخش خصوصی به حوزه فناوری، به تشریح  برگزاری اولین رویداد سرمایه‌گذاری فناورانه استان کرمانشاه در دی ماه سال جاری، پرداخت.
سپس در رابطه با نحوه ورود شرکت عظیم کالا به حوزه سرمایه‌گذاری واحدهای فناور پارک،  بحث و تبادل نظر شد  و واحدهای فناور سرمایه‌پذیر واجد شرایط جهت تأمین سرمایه و بهره‌گیری از خدمات حمایتی شرکت عظیم کالا تعیین شدند.
در پایان مدیرعامل شرکت عظیم کالا و نماینده بخش تحقیق و توسعه این شرکت، از واحدهای مستقر در پارک و شتابدهنده فناوری تیک بازدید کردند.

خوانده شده 192 آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 14:35

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • طرح توانا: ارتقای توانمندی های کارآفرینانه دانشجویان
  • درخصوص همکاری های مشترک با هدف استفاده از پتانسیل وتوان واحدهای فناور ودانش بنیان درراستای توانمند سازی ورفع نیاز های…
  •  ورود اطلاعات شرکت های در مرحله رشد و پارک
  • کارگاه آموزشی فناوری و آینده؛ ایده های نو برای کسب و کارهای آینده پوستر کارگاه
  • فراخوان برگزاری نمایشگاه در کشور عراق اطلاع رسانی رویدادهای نمایشگاهی در سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی بغداد تا پایان…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک