.

.

این روزها  چهارمین نمایشگاه گیاهان دارویی و طب سنتی ایران در مصلی تهران محلی برای دید و بازدید های علمی در این حوزه  است و غرفه 273 پارک علم و فناوری کرمانشاه با حضور 11 شرکت  یکی از غرفه های  پر مخاطب  در گروه پارک های علم و فناوری در این نمایشگاه محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، در دومین روز از برپایی این نمایشگاه پاویون پارک علم و فناوری کرمانشاه مورد بازدید دکتر محمد خالدی مدیر کل دفتر امور اقتصادی وزرات جهادکشاورزی و نماینده تام الاختیار وزرات جهادکشاورزی در مرکز ملی پایش کسب و کار  بود.
در این بازدید مهندس شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری کرمانشاه، ضمن معرفی واحد های فناور و دانش بنیان فعال در حوزه گیاهان دارویی در این پارک به  توانمندی های شرکت های تحت حمایت در حوزه کشاورزی اشاره کرد  . در این بازدید دکتر نقدی بادی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی نیز به تشریح توان فنی و کاربردی محصولات شرکت های پارک کرمانشاه پرداخت و توضیحات تکمیلی در این حوزه را به مدیر کل دفتر امور اقتصادی وزرات جهادکشاورزی ارائه کرد.
همچنین در این بازدید توضیحاتی در خصوص تولید و فراوری گیاه کاملینا که گیاهی  روغنی -دارویی که دارای ارزش افزوده بالایی است و بصورت دیم کشت می شود و می تواند در الگوی کشت در ایران، خصوصا در منطقه زاگرس توصیه شود بیان شد.همچنین درادامه این بازدید ها غرفه 273 میزبان  دکتر مجید ولدان مدیر کل دفتر فناوری ،تجاری سازی و انتقال یافته های تحقیقاتی سازمان تحقیقات ،آموزش و ترویج کشاورزی  کشور و کارشناسان این بخش  بود.
در این بازدید  مسئولین با دستاوردها و توانمندیهای شرکت های فناور و دانش بنیان تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه در حوزه گیاهان دارویی آشنا شدند و با توجه به ظرفیت های واحد های فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه در حوزه کشاورزی قول همکاری در بخش های مختلف دادند.
گفتنی است نمایشگاه گیاهان دارویی و طب سنتی ایران از 21 تا 24 آبان ماه در مصلی تهران میزبان علاقمندان در این حوزه است.

خوانده شده 286

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اطلاعيه ارزيابي سريع دانش بنيان
  • نشست تخصصی انتقال تجربه 1-نیازهای فناورانه صنعت سیمان
  • کارگاه حسابداری و تکالیف مالی
  • فراخوان جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی ثبت نام از طریق وب سایت: http://fanavari.areeo.ac.ir
  • فراخوان اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه EXPORTECH در خرداد ماه 98

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک