.

.

در راستای برنامه های توسعه بازار شرکت های پارک و ورود به حوزه بین الملل، بازدیدی از تجهیزات الکتروریسی شرکت "پارس نانوریس" با مدیریت دکتر فرزاد دبیریان، توسط نماینده شرکت عراقی انجام شد که منجر به عقد تفاهم نامه همکاری شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، پس از بازدید و بحث و تبادل نظر، تفاهم نامه همکاری در راستای بازاریابی و صادرات محصولات شرکت "پارس نانوریس" میان این شرکت فناور و شرکت "انوار المعرفة عراق” منعقد شد.
شرکت پارس نانو ریس از واحد های فناوری است که در ابتدا سال 1395 در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری کرمانشاه در دوره پیش رشد با ایده محوری "ساخت تجهیزات و دستگاه الکتروریسی و تولید نانو الیاف " پذیرش شد و باگذراندن موفقیت آمیز این دوره 6 ماهه در اواخر سال 1395 در دوره پیش رشد مورد حمایت قرار گرفت.
این طرح از حمایت های لازم از جمله تسهیلات مالی، فضای استقرار ،مشاوره های بازار و صادرات و همچنین از حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سوی پارک برخوردار شد .
شرکت پارس نانو ریس تا کنون موفق به ساخت و فروش چندین دستگاه الکتروریسی به آزمایشگاه های تحقیقاتی و صنایع تولید کننده فیلتر ها در کشور شده است و درجهت توسعه بازاریابی و صادرات موفق به عقد تفاهم نامه با شرکت تجاری عراق شد.

خوانده شده 266 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت 09:58

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اولین رویداد ایده پردازی دانش‌آموزی
  • طرح توانمند سازی صدف متقاضیان استان کرمانشاه جهت ثبت نام با شماره 09183383107، دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری…
  • فراخوان ثبت نام "سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی و استانی" از طریق وب سایت: http://karafarinanebartar.ir/
  • درخصوص همکاری با شرکت آفریقایی تولید کننده محصولات بیولوژیکی آلی و علاقمند به همکاری با شرکت های ایرانی
  • درخصوص برگزاري پاويون جمهوري اسلامي ايران در نمايشگاه تخصصي مخابرات و الكترونيك در اربيل عراق

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک