.

.

نشست مشترکی در راستای جلسات B2G بین شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه و شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه در سالن ویدئوکنفرانس مخابرات برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه با تشریح خدمات این مجموعه به صاحبان ایده و شرکت های فناور و دانش بنیان استان، گفت:ساختار جوان پارک علم و فناوری در مدت ده ساله فعالیت خود توانسته به بیش از 500 شرکت خدمات دهد و بیش از 1500 اشتغال ایجاد کند.
وی ادامه داد: پارک علم و فناوری از شروع یک کسب و کار تا تثبیت آن در کنار صاحبان ایده است و با حمایت های خود سعی در رشد و توسعه بازار این شرکت ها دارد.
خان احمدی در ادامه با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد بازار محصولات واحد های فناور درخارج از استان است ، گفت: دستگاههای اجرایی به محصولات شرکت های دانش بنیان اعتماد کنند چرا که این محصولات همه استاندارهای لازم یک محصول تجاری را دارند.
وی تصریح کرد: برای رشد اقتصاد دانش بنیان استان باید همه تلاش کنیم  بازار خوبی برای شرکت های فناور و دانش بنیان استان ایجاد نماییم.
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه برای حل چالش بازار خارج از استان واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان با دستگاههای اجرایی جلسات B2Gبرگزار می کنیم ، گفت : امید واریم با نگاه مثبت شرکت مخابرات از توان شرکت های پارک علم و فناوری استان بیشتر استفاده شود.
در ادامه این جلسه دکترحمیدرضا  امیری معاون شبکه مخابرات منطقه کرمانشاه با ابراز خرسندی از حضور مسئولین و واحد های فناور در شرکت مخابرات بمنظور هم افزایی بیشتر دو مجموعه گفت:افتخار می کنیم به  استفاده از توان جوانان تحصیل کرده استان در رفع نیازهای مخابرات در استان.
وی ادامه داد: پتانسیل بسیار خوبی در شرکت های تحت حمایت پارک وجود دارد که می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.
امیری خاطر نشان کرد: سال هاست فاصله ای بین دانشگاه و صنعت وجود دارد که پارک علم و فناوری توانسته این خلا را به شایستگی پر کند.
معاون شرکت مخابرات استان در پایان به زمینه های  لازم برای ایجادزیرساخت هاو راهکارهای عملیاتی وچگونگی همکاریهای دوجانبه اشاره کرد.
در ادامه  این جلسه شرکت های فناور و دانش بنیان عضو پارک علم و فناوری که در حوزه ای سی تی فعال هستند به بیان توانمندیهای خود در بخش های مورد نیاز شرکت مخابرات پرداختند.

خوانده شده 73 آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 بهمن 1397 ساعت 13:40

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • طرح توانا: ارتقای توانمندی های کارآفرینانه دانشجویان
  • درخصوص همکاری های مشترک با هدف استفاده از پتانسیل وتوان واحدهای فناور ودانش بنیان درراستای توانمند سازی ورفع نیاز های…
  •  ورود اطلاعات شرکت های در مرحله رشد و پارک
  • کارگاه آموزشی فناوری و آینده؛ ایده های نو برای کسب و کارهای آینده پوستر کارگاه
  • فراخوان برگزاری نمایشگاه در کشور عراق اطلاع رسانی رویدادهای نمایشگاهی در سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی بغداد تا پایان…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک