.

.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت نخبگان استان بر بومی سازی و برش استانی سند راهبردی نخبگان در استان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، دکتر محمد ابراهیم الهی تبار در شورای علمی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه تصریح کرد: استعدادیابی،هدایت و پشتیبانی از نخبگان موجب بهره گیری هر چه بیشتر از این ظرفیت های فکری خواهد شد.
وی افزود:مشاهیر و نخبگان استان کرمانشاه جزئی از هویت مردم بشمار می روند و یکی از شاخص های سرزندگی و شادابی مردم شناساندن مشاهیر و تجلیل از آنهاست.استان کرمانشاه از لحاظ وجود الگوها و مشاهیر غنی است.
الهی تبار تاکید کرد:بنیاد نخبگان شاخص ها و ملاک های شناسایی افراد نخبه را به دستگاهها و گروه های مختلف در استان ارائه کند.این اقدام می تواند اندوخته ای قوی به وجود بیاورد و زمینه تجلیل و پرورش نخبگان را فراهم می کند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تصریح کرد:بنیاد علمی نخبگان برش استانی و نسخه بومی سند راهبردی نخبگان کشور را تهیه کند تا نقش هر دستگاه و نهادی در آن معین شود.با این اقدام موضوع پرورش و پشتیبانی از نخبگان فراگیر می شود.
در این نشست طی حکمی از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهور دکتر معصومه خان احمدی به عنوان عضو حقیقی شورای علمی نخبگان استان کرمانشاه معرفی شد.

خوانده شده 213 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 بهمن 1397 ساعت 10:57

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • ثبت نام کارگاه توسعه کسب و کار-ویژه شهرستان دالاهو
  • نمایشگاه دائمی سوریه
  • ثبت نام در کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات پارک های علم و فناوری
  • فراخوان طرح ها و ایده های نوآورانه برای ارتقاء کیفی آب آشامیدنی
  • بسته همکاری نوآوری و شکوفایی با پارک های علم و فناوری

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک