.

.

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه از برگزاری دوره‌ آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی با راه‌های ایجاد کسب ‌و‌کارهای نوآورانه در استان خبر داد و گفت: این طرح که از برنامه های  ستاد توسعه فناوریهای نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توانمند سازی دانشجویان است توسط پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف از امروزاول اسفند ماه  به مدت دو هفته در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزارمی شود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، دکتر معصومه خان احمدی با اعلام خبر فوق تصریح کرد: طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب‌و‌کار و ملزومات آن طراحی شده است.
وی ادامه داد: این بسته آموزشی شامل شش عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب‌و‌کار، نوشتن طرح کسب و کار، روشهای بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب‌و‌کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین‌مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.
خان احمدی افزود:بسته آموزشی توانا با توجه به  محتوا بسیار خوب و اساتید مجربی که برای آن انتخاب شده اند می تواند نقش مهمی درارتقاتوانمندیهای  دانشجویان استان در راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه ایفا نماید.
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه این دوره ویژه دانشجویان سال آخر کارشناسی ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) و فارغ التحصیلان دانشگاههای کرمانشاه است ، گفت :امیدواریم با محتوا آموزشی در این دوره  که شامل ایجاد انگیزه برای کارآفرینی و پرورش ایده، تهیه مدل کسب و کار، نوشتن طرح کسب وکار و امکان سنجی مالی اقتصادی طرح ها، بازار یابی و فروش، ارتقا توانمندیهای شخصی و کار تیمی و ارتباطات و اصول مذاکره است دانشجویان دانش چگونگی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه را فرا بگیرند.
گفتنی است سهمیه استان کرمانشاه در این دوره 70 نفر است.

خوانده شده 118 آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 15:25

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  •  مدیرعامل محترم شرکت دانش بنیانبا سلام و احترام پیرو جلسه برگزار شده با جناب آقای دکتر حاتمی، معاون محترم امور…
  • واحد محترم فناوربا توجه به نزدیک شدن پایان سال ۹۷, جهت بهره مندی از معافیت های مالیاتی و سایر خدمات…
  • مدیران محترم واحد های فناور؛با سلام و احترام با عنایت به تفاهم نامه بین خانه صنعت، معدن وشهرداری کرمانشاه جهت…
  • طرح توانا: ارتقای توانمندی های کارآفرینانه دانشجویان
  • درخصوص همکاری های مشترک با هدف استفاده از پتانسیل وتوان واحدهای فناور ودانش بنیان درراستای توانمند سازی ورفع نیاز های…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک