.

.

نشست هم‌اندیشی با پشتیبانان و حامیان طرح  الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی با حضور پشتیبانان  شهرستان کرمانشاه در سالن شهید نوروز نژاد جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه در این نشست دکترسیامک آزادی معاون پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با تشریح فرایند اخذتسهیلات پشیبانان مشاغل خانگی و الزامات آن، گفت: حمایت همه جانبه از پشتیبانان این طرح درجهاددانشگاهی استان کرمانشاه در دستور کار می باشد.
وی با بیان اینکه دراین طرح  جهاددانشگاهی به عنوان یک حلقه واسط، اجزای زنجیره ارزش ارتباط بین ذینفعان را تسهیل می کند، افزود: هماهنگی با پنج پشتیبان جهت تدوین استاندارد های آموزشی با محوریت نیاز بازار انجام شده است.
آزادی با اشاره به اینکه برنامه هایی برای  معرفی متقاضان مستقل طرح به پشتیبانان شناسایی شده در حال اجراست ،گفت: جهادانشگاهی به عنوان یک نهاد تسهیلگر در حال شبکه سازی کسب و کارهای خانگی  در این بخش است.
وی ادامه داد: فروشگاههای اینترنتی موفق در کشور شناسایی شدند و در حال معرفی محصولات قابل اراِیه این طرح به آنان هستیم .
معاون پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه در پایان گفت: بررسی چالش های پشتیبانان و راهکارهای پیشروی جهت تسهیل این طرح از اولویت های جهاد دانشگاهی است .
در پایان این جلسه پشتیبانان به بحث و گفت و گو پیرامون اجرای این طرح پرداختند.

خوانده شده 110

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اطلاعيه ارزيابي سريع دانش بنيان
  • نشست تخصصی انتقال تجربه 1-نیازهای فناورانه صنعت سیمان
  • کارگاه حسابداری و تکالیف مالی
  • فراخوان جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی ثبت نام از طریق وب سایت: http://fanavari.areeo.ac.ir
  • فراخوان اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه EXPORTECH در خرداد ماه 98

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک