.

.

 

تاریخچه مرکز

مرکز رشد واحدهای فناوری کشاورزی و صنایع تبدیلی(محصولات گرمسیری) سرپل ذهاب در سال ۱۳۸۹ با حضور مسئولین استانی و محلی افتتاح گردید و در تاریخ ۱۳۹۱.۰۸.۰۷ مجوز اصولی فعالیت خود را از کارگروه تخصصی ارزیابی فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت نمود. این مرکز به سه شهرستان سرپل زهاب، قصر شیرین و گیلان غرب ارائه خدمات می دهد، محل استقرار مرکز در سال های نخست فعالیت خود در مرکز خدمات کشاورزی دهستان حومه بوده و با پیگیری و همکاری مسئولین شهرستانی و مدیران سازمان جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری از ابتدای سال ۱۳۹۵ مرکز رشد در موقعیت مکانی بسیار مناسب و در مجتمع اداری شهرستان سرپل ذهاب مستقر گردید. بر اثر زلزله ویرانگر سال 1396 ساختمان مجتمع اداری دچار خسارات بسیاری گردیده و در دست بازسازی و مرمت می باشد و از ابتدای سال 1397 مرکز رشد به خیابان احمد ابن اسحاق، نرسیده به حرم، طبقه فوقانی اداره تعزیرات حکومتی نقل مکان نموده است .


مدیریت مرکز

   مدیر مرکز: فاطمه میکاییلی

   تلفن تماس:09185893056

   ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

 

 

معرفی مرکز

اين مرکز مشابه مراکز رشد کشور به حمايت از مشاغل دانش بنيان خواهد پرداخت با اين تفاوت که تمرکز کاري مجموعه در حوزه علوم کشاورزی و صنایع تبدیلی در مناطق گرمسیری استان خواهد بود. این مرکز بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در پارک علم و فناوری در استان کرمانشاه برای بخش کشاورزی به فعالیت های کشاورزی و صنایع تبدیلی محصولات گرمسیری و نیمه گرمسیری در نظر گرفته شده است.

 

 

 

رسالت مرکز

ایجادساز و کارهای مناسب برای توسعه موسسات دانایی محور در راستای برقراری ارتباط و انسجام بین تحقیق، فناوری و صنعت و کشاورزی، جهت نیل به اهداف و  همسویی با روند توسعه اقتصادی دانش بنیان میباشد.

 

 

 

افتتاحیه مرکز