.

.

بازید از شرکت فناوران کاشت زاگرس به عنوان گروه کار نمونه استان در بخش کشاورزی و نامزد گروه کار برتر کشوری
به گزارش  روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، با عنایت به نامگذاری سال 98 تحت عنوان سال رونق تولید، قطعا به فرموده مقام معظم رهبری تکیه بر ظرفیت های داخلی، یکی از راه های اصلی رونق تولید می باشد، مطابق روال هر ساله با توجه به فعالیت بخش خصوصی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بین فعالان تولید در کشور به جهت حمایت از آنها گروه کار نمونه استانی و  کشوری انتخاب و در سطح کشور معرفی می کند.
شرکت دانش بنیان فناوران کاشت زاگرس یکی ازواحدهای فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه می باشد که در حوزه کشاورزی و به صورت اختصاصی در بخش تولید دستگاه های بانک نشاء از جمله دستگاه های ماشین آلات و سیستمهای بذر کارهای اتوماتیک، نشاء کار، مالچ کش، بوم های آبیاری و تولید سینی کشت نشاءفعالیت می نماید. این شرکت دارای دو ثبت اختراع در این زمینه بوده و تمامی تاییدهای فنی و تولیدی را از مراکز و مراجع ذیربط دریافت کرده است.
روز گذشته 19 فروردین ماه مهندس سرکنی در راس هیاتی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تمامی فعالیت های این شرکت بازدید کرد و با توجه به فعالیت های  شرکت فناوران کاشت زاگرس به انتخاب این شرکت به عنوان منتخب گروه کار برتر کشوری ابراز امیدواری نمود.
لازم به ذکر است این شرکت از سال 90 تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه بوه است و در حال حاضر در حوزه کاری خود یکی ازشرکت های مطرح و موفق کشور در حوزه ماشین آلات و سیستم های گلخانه ای می باشد.

خوانده شده 1117

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک