.

.

رویداد چند روزه استارت آپی مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان کرمانشاه در دومین روز از فعالیت خود کارگاه بوم کسب و کار و منتورینگ را برگزار کرد.  

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه، رویداد چند روزه استارت آپی در فاز نوآوری برنامه مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان کرمانشاه در روز دوم از برنامه سه روزه خود، کارگاه بوم کسب و کار و منتورینگ را برای علاقمندان به کارآفرینی که برنامه شش ماهه مرکز را پیگیری می کنند برگزار نمود.

دکتر ژیلا ترابی، مدرس کارگاه یاد شده که به صورت آنلاین برگزار شد، به بخش های مهم بوم مدل کسب و کار از جمله ارزش پیشنهادی، گروه مشتریان هدف، کانال های دسترسی به مشتری، چارچوب تعامل با مشتری، منابع کلیدی، مدل  درآمدی و... پرداخت.

 هدف از برگزاری رویداد چند روزه استارت آپی جذب و حمایت از ایده های برتر در مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان کرمانشاه. به منظور موفقیت در این رویداد اولویت با ایده هایی خواهد بود که دارای ویژگی هایی از جمله نوآوری مشخص، قابلیت تجاری سازی و بازار محور، و با هدف رفع چالش ها و بهره گیری از فرصت های موجود باشند.

برنامه منش در استان کرمانشاه، پس از اتمام فاز ترویجی هم اکنون مراحل پایانی فاز نوآوری را طی می کند.

همچنین سومین روز از رویدا چند روزه استارت آپی مرکز، با محوریت ایده شو و ارایه ایده توسط متقاضیان و داوری نهایی، در روز دوم شهریورماه برگزار خواهد شد.

اکثر تیم های شرکت کننده در این رویداد قبلا شناخت اولیه از شیوه های طراحی بوم کسب وکار، نوآوری، شیوه های بازیابی و تبلیغات، چگونگی جذب مخاطب و نحوه تدوین و ارائه ایده را فرا گرفته اند و در این فاز به شکل تخصصی تر با مقولات مختلف حوزه کسب و کار های نوپا آشنا می شوند.

خوانده شده 64 آخرین ویرایش در دوشنبه, 01 شهریور 1400 ساعت 10:15

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • دوره آموزشی تنظیم قرار دادهای تجاری و بین المللی
  • تمدید مهلت ثبت نام طرح صدف
  • ثبت نام رویداد جذب ایده در حوزه صنایع خلاق ویژه منطقه اورامانات مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسر (ویژه منطقه…
  • ثبت نام کارگاه آشنایی با گیاهان دارویی از ایده تا تجاری سازی
  • فراخوان گردآوری مستندات عملکرد سال های 1399 و 1400 شرکت های عضو پارک علم و فناوری کرمانشاه

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک