.

.

 

ررییس پارک علم و فناوری کرمانشاه از تمدید مهلت ثبت نام در طرح "صدف" تا 31 شهریور ماه خبر داد.

سیامک آزادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری این طرح در پاییز امسال، گفت: سومین طرح "صدف" به مدت دو ماه از از ششم مهرماه شروع شده و تا 30 آبان ادامه دارد.

آزادی هدف از اجرای این طرح را توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی عنوان کرد و افزود: تمام تلاش این است که دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار آمده شده و در مسیر شغلی و حرفه ای مناسب و متناسب با شخصیت و استعدادشان قرار گیرند.

وی افزود: در واقع این طرح در نظر دارد ویژگی های روانشناختی و حوزه استعدادی افراد را مورد ارزیابی قرار داده و در ادامه با برگزاری کارگاه های مختلف مسیر درست شغلی را معرفی و در نهایت بستر لازم جهت نقش آفرینی موثر در اکوسیستم فناوری و نوآوری را فراهم نماید.

وی با اشاره به تدریس شش سرفصل آموزشی در این دوره طرح، گفت: در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر داده می‌شود.

وی افزود: در این دوره سرفصل های  طراحی مسیر حرفه ای شغلی، حضور در کارگاه مهارت افزایی، مشاوره های روانشناسی فردی و شغلی، پنل انتقال تجربیات کار آفرینان،  بازدید از اکوسیستم نوآوری و فناوری و عضویت در شبکه نوآوری و فناوری ایران تدریس خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این طرح در چهار فاز خودشناسی، مهارت افزایی، بهبود و ایجاد تحول و سرمایه گذاری بلند مدت، گفت: در فاز اول طرح که "خودشناسی" است، کارگاه خودشناسی و دوره تحلیل آزمون شخصیت شناسی و طراحی مسیر حرفه ای و توسعه فردی (مقدماتی) برگزار می‌شود.

آزادی گفت: در فاز دوم هم که بحث "مهارت افزایی" پیگیری می شود دوره های تحلیل اختصاصی نتایج آزمون های شخصیت شناسی، سفر به آینده، طراحی مسیر حرفه ای و توسعه فردی (پیشرفته)، آشنایی با سبک های شغلی و کارآفرینی، ارتباطات موثر و فنون مذاکره، رزومه نویسی و مصاحبه شغلی و آشنایی با دیجیتال مارکتینگ برای شرکت کنندگان برگزار می شود.

وی افزود: در فاز "بهبود و ایجاد تحول" هم بحث آشنایی با اکوسیستم فناوری و نوآوری (بازدید)، بازدید و آشنایی با صنایع و شرکت های دانش بنیان، آشنایی با مدل کسب و کار و طرح کسب و کار، تجاری سازی یافته های پژوهشی، پانل انتقال تجربیات کارآفرینان و کارکنان دانشی موفق و مشاوره شغلی پیگیری می‌شود.

آزادی خاطرنشان کرد: در نهایت در فاز چهارم دوره با عنوان "سرمایه گذاری بلندمدت"، افراد منتخب برای گذراندن دوره کارورزی و آموزش حین کار در شرکت های دانش بنیان، حضور در بوتکمپ های تخصصی، حضور در دوره های تخصصی و تکمیلی تجاری سازی و کارآفرینی و نیز حضور در فستیوال های نوآوری معرفی می شوند.

آزادی با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در این طرح، گفت: علاقمندان برای شرکت در این دوره طرح می بایست حداکثر تا 31 شهریور ماه  با مراجعه به سامانه WWW.TINET.IR   ثبت نام کنند.

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره و ویژگی ها و شرایط آن می توانند با شماره 38254161-083 تماس بگیرند.

خوانده شده 98 آخرین ویرایش در شنبه, 27 شهریور 1400 ساعت 06:20

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • دوره آموزشی تنظیم قرار دادهای تجاری و بین المللی
  • تمدید مهلت ثبت نام طرح صدف
  • ثبت نام رویداد جذب ایده در حوزه صنایع خلاق ویژه منطقه اورامانات مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسر (ویژه منطقه…
  • ثبت نام کارگاه آشنایی با گیاهان دارویی از ایده تا تجاری سازی
  • فراخوان گردآوری مستندات عملکرد سال های 1399 و 1400 شرکت های عضو پارک علم و فناوری کرمانشاه

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک