.

.

مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه، رویداد صندلی تجربه را به شکل حضوری و با محوریت صادرات برگزار کرد
به گزارش روابط عمومی پارک علم فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه، فاز شتابدهی برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه، رویداد صندلی تجربه را با تمرکز بر مبحث صادرات برای علاقمندان به راه اندازی کسب و کار استارت آپی که در برنامه منش حضور داشته اند، برگزار کرد.
فاروق یوسفی از صادرکنندگان فعال به کشور عراق به عنوان مدرس این کارگاه در خانه جوان شهید قاسم سلیمانی که محل برگزاری این رویداد بود، علاقمندان را با چالش ها و ساز و کارهای صادرات آشنا کرد.
یوسفی همچنین تجارب خود در حوزه فعالیت صادراتی به کشور عراق، خلق و خو و سلیقه مردم این کشور، اتیکیت ها و ضرورت های صادرات به کشور عراق و بازاریابی به این کشور را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته و گریزی هم به ضرورت ها و چالش های صادرات به کشور ترکیه داشت.
گفتنی است؛ برنامه منش  مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه پس از طی فازهای ترویجی و نوآوری هم اکنون در مرحله شتابدهی می باشد و رویداها و کارگاه های این فاز در حال برگزاری است.

خوانده شده 40 آخرین ویرایش در شنبه, 10 مهر 1400 ساعت 08:09

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • نشست چالش های راه اندازی کسب و کارهادکتر علی اکبر فرجادیان مدیر عامل شتابدهنده سریر و دکتر ژیلا ترابی مدیر…
  •  جلسه تشریح دستورالعمل و شرایط اعطای تسهیلات به واحد‌های فناور و دانش‌بنیان استان (موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه…
  • دوره آموزشی تنظیم قرار دادهای تجاری و بین المللی
  • تمدید مهلت ثبت نام طرح صدف
  • ثبت نام رویداد جذب ایده در حوزه صنایع خلاق ویژه منطقه اورامانات مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسر (ویژه منطقه…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک