.

.

مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه مبادرت به برگزاری رویداد دیدار به شکل حضوری برای تیم های منتخب طرح منش نمود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه، در جریان فاز شتابدهی برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه، مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری رویداد دیدار از برج فناوری را برای آشنایی هر چه بیشتر تیم های پذیرفته شده در طرح منش با فعالیت های استارت آپی برگزار کرد.

بازدید از برج فناوری پارک علم و فناوری فرصتی مناسب بود تا صاحبان ایده های پذیرفته شده در ارتباطی حضوری با استارت آپهای مستقر در این برج و سایر اجزا اکوسیستم استارت آپی با فعالیت استارت آپی آشنا تر گردند. 

برج فناوری که چندی پیش در کرمانشاه افتتاح شد بزرگترین برج فناوری کشور است که در راستای توسعه زیرساخت های فناوری استان به بهره برداری رسید. این برج با مساحت 20 هزار مترمربع در 16 طبقه احداث شده است و زمینه فعالیت حداقل 110 شرکت دانش بنیان را فراهم می کند. هم اکنون واحدها و ساختارهای فناورانه در پنج طبقه برج مستقر شده اند.

خوانده شده 30

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • نشست چالش های راه اندازی کسب و کارهادکتر علی اکبر فرجادیان مدیر عامل شتابدهنده سریر و دکتر ژیلا ترابی مدیر…
  •  جلسه تشریح دستورالعمل و شرایط اعطای تسهیلات به واحد‌های فناور و دانش‌بنیان استان (موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه…
  • دوره آموزشی تنظیم قرار دادهای تجاری و بین المللی
  • تمدید مهلت ثبت نام طرح صدف
  • ثبت نام رویداد جذب ایده در حوزه صنایع خلاق ویژه منطقه اورامانات مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسر (ویژه منطقه…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک