.

.

ر دیدار نوروزی رییس و معاونین سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر بکارگیری همه امکانات  برای تحقق شعار تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه ، آیت اله مصطفی علما در این دیدار ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان  و سال جدید، تصریح کرد : نباید شعار سال فقط در سر برگ ادارات و تابلو ها نقش ببندد بلکه باید همه  مردم و مسولین برای تحقق آن  تلاش کنند .

امام جمعه کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه ظرفیت های خوبی در استان وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، افزود : باید با بسیج همه امکانات زمینه اشتغال جوانان و تولید دانش بنیان فراهم شود.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در ادامه ماموریت خطیر جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری استان  در حمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و افزود:فراهم آوردن زمینه تسهیل برای فعالیت جوانان بخصوص افراد صاحب ایده و فکر نو می تواند راه گشا بسیاری از مشکلات در استان باشد .

در ادامه این دیدار بهرام بادکو رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت این نهاد انقلابی تصریح کرد: نام گذاری سال 1401 با عنوان تولید دانش بنیان و اشتغال افرین  تو سط رهبر معظم انقلاب سال پر مسئولیتی را برای جهادگران رقم زده است و ماهمچون برهه های مختلف دیگر انقلاب اماده انجام ماموریت های خطیر خود در بخش های مختلف هستیم .

بادکو افزود:مجموعه جهاددانشگاهی در سطح کلان در حوزه دانش بنیان خدمات چشمگیری داشته است و هم اکنون طرح های کلان فناوری را راهبری می کند .

وی ادامه داد: برج بزرگ فناوری استان اماده ارایه خدمات به جوانان فناور و شرکت های دانش بنیان است .

رییس سازمان جهاددانشگاهی  کرمانشاه در پایان با اشاره به اینکه امیدواریم همه با همدلی و همراهی زمینه اشتغال و  توسعه فعالیت جوانان فناور و شرکت های دانش بنیان را فراهم اوریم افزود: ظرفیت های خوبی برای افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان در استان وجود دارد.

خوانده شده 128 آخرین ویرایش در دوشنبه, 15 فروردين 1401 ساعت 03:15

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک