.

.

علی مهرتاش معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با همراهی جمعی از مدیران از شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور مستقر در برج فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند تولید و فعالیت این شرکت ها قرار گرفتند.

بازدید معاون استاندار از برج  فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه؛ مهرتاش : پارک علم و فناوری استان  نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال دارد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه ، معاون استاندار کرمانشاه در این بازدید با اشاره به نام گذاری سال با عنوان تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین  تسریع در رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان را وظیفه همه دانست و تسریع کرد: توجه و حمایت خاص از واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان می تواند راهگشا بسیاری از مشکلات استان باشد .

 

مهرتاش تاکید کرد :مجموعه سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه و پارک علم و فناوری استان  با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که دارد نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال خواهد داشت.

 

وی در ادامه حضور جوانان نخبه و با انگیزه و فعال در شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور استان را مایه غرور دانست و ادامه داد: قول می دهیم حمایت های خاصی برای رونق فعالیت های این شرکت ها داشته باشیم.

 

 در ادامه رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه از افتتاح «برج فناوری» به عنوان یکی از اتفاقات ویژه در سال گذشته یاد کرد و افزود: این برج که یکی از بزرگترین برج های فناوری در کشور است با مساحت 20 هزار مترمربع در 16 طبقه احداث شده هم اکنون پنج طبقه این برج بهره برداری شده و مابقی طبقات هم امسال به بهره برداری می رسدکه  ظرفیت استقرار 110 واحد فناور را دارد.

 

 آزادی افزود: تدوین برنامه توسعه اقتصاد دانش بنیان استان یکی از مهم ترین ماموریت ماست که با جدیت امسال آن را دنبال خواهیم کرد.

 رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: برنامه ریزی برای توسعه  اشتغال دانش بنیان از حوزه های اولویت دار پارک در سال جاری است که در این زمینه ایجاد 1000 شغل را برای امسال هدف گذاری کرده ایم.

خوانده شده 130 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 فروردين 1401 ساعت 13:09

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک