.

.

 

در اولین کمیته ارزیابی صدور گواهینامه انطباق ویژه محصولات دانش بنیان و فناور که برای نخستین بار در کشور درسال جدید  ادار کل استاندارد کرمانشاه برگزار شد شرکت دانش بنیان شادرام شیمی و واحد فناور نوین اندیش ایمن آزما گواهی انطباق COP دریافت کردند 

به گزارش  روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، در اين جلسه محمودرضا نیازی مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به صدور این گواهینامه ها برای این  شرکت های دانش بنیان و فناور در کرمانشاه افزود: یکی ازمولفه های جهش تولید استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان است که در این رابطه شرکت های دانش بنیان برای محصولات خود متقاضی دریافت این گواهینامه ها هستند.

 

وی گفت: «اسیدفلوریدریک»،و همچنین «تست لاین ترمز » از محصولات شرکت های  دانش بنیان و فناور استان است که با طی کردن روند دریافت گواهینامه انطباق در کرمانشاه امروز موفق به دریافت این گواهینامه شدند 

 

نیازی اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان قبل از تولید انبوه ،گواهینامه انطباق دانش نماد را دریافت کنند تا پیش از اخذ پروانه استاندارد، با داشتن گواهی انطباق یا گواهی محصول  فرآیند جذب سرمایه گذار  را تسهیل و  محصول خود را به تولید انبوه برسانند

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه

در ادامه با بیان اینکه جز استان های پیشرو در اعطا گواهی نامه های استاندارد برای شرکت های دانش بنیان و فناور هستیم، ادامه داد:همه تلاشمان را برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و توليد و اشتغال در استان می کنیم. 

 

در ادامه این جلسه دکتر سیامک آزادی  رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه که بصورت مجازی در جلسه حضور داشت با اشاره به نام گذاری سال 1401 با عنوان تولید دانش بنیان، اشتغال آفرین  تصریح کرد: آمادگی همکاری با همه دستگاه‌ها در راستای توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان و فناور هستیم. 

 

وی ادامه داد:نگاه حمایتی اداره کل استاندارد استان از شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور  همواره در کشور پیشرو بوده است و امیدوارم امسال این برنامه گسترش یابد. 

 

آزادی تصریح کرد:این گواهینامه ها در رونق کسب و کار، فروش و صادرات شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور بسیار موثر است. 

 

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه در پایان با بیان اینکه بزودی در برج پارک علم و فناوری دفتری به اداره کل استاندارد جهت ارتباط بیشتر و مستمر واحدهای فناور و دانش بنیان  اختصاص پیدا می کند، افزود: اداره کل استاندارد بعنوان عضو ثابت ستاد هماهنگی و عملیات توسعه اقتصاد دانش بنیان استان خواهد بود. 

 

در این جلسه گواهینامه COC برای شرکت وفادارو  تولید کننده اسید فوماریک از مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی نیز صادر شد. 

 

  گفتنی است. شرکت دانش بنیان شادرام شیمی تنها تولید کننده HF در کشور است که از سال 89 عضو پارک علم و فناوری کرمانشاه است و صادر کننده  این محصول به کشور های عراق، ارمنستان، ترکیه، سوریه و آذربایجان است. همچنین شرکت نوین اندیش ایمن آزما  از واحدهای  فناوری است که از سال 97 عضو پارک علم و فناوری است و  تنها تولید کننده  تست لاین خودروهای سبک در استان است.

خوانده شده 133 آخرین ویرایش در پنج شنبه, 01 ارديبهشت 1401 ساعت 07:36

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک