.

.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از هدفگذاری افزایش دو برابری شرکت های دانش بنیان استان در سال جاری خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ،بهزاد باباخانی امروز (17 اردیبهشت) در حاشیه بازدید از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در برج فناوری کرمانشاه، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین"، بر تحقق عملی این شعار تاکید کرد و افزود: شعار ارزشمند امسال نباید در حد یک بنر و نوشته و... بماند و در تلاشیم تا بتوانیم به صورت واقعی و عملی زمینه تحقق این شعار را در استان فراهم کنیم.

 

وی به تشکیل ستاد اقتصاد دانش بنیان در استان اشاره کرد و افزود: این ستاد در همین راستا تشکیل شده و جلساتی نیز تاکنون داشته ایم تا بتوانیم ضمن افزایش شرکت های دانش بنیان، مشکلات پیش روی آنها را مرتفع کنیم.

 

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه با تقدیر از عملکرد پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه در حمایت از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان، گفت: امروز بازدیدی از این مجموعه داشتیم تا از نزدیک با شرکت ها و واحدها گفت و گو کرده و در جریان مشکلات و دغدغه های آنها قرار گیریم.

 

باباخانی با بیان اینکه بسیاری واحدهای فناور پارک قابلیت دانش بنیان شدن را دارند، گفت: با وجود این واحدها به نظر می رسد بتوانیم تا پایان سال افزایش چشمگیری در تعداد شرکت های دانش بنیان استان داشته باشیم.

 

وی افزود: برای امسال افزایش دو برابری این شرکت ها در استان هدفگذاری شده است، البته قطعا در کنار این  افزایش کمی، کیفیت کار آنها هم لحاظ خواهد شد تا بتوانیم بخش دوم شعار امسال که همان "اشتغالزایی" است را نیز محقق کنیم.

 

وی افزود: تکالیف در زمینه افزایش دو برابری شرکت های دانش بنیان و حمایت از آنها به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شده و بسیار خوشبین به تحقق این هدفگذاری در سال جاری هستیم.

 

باباخانی در ادامه دو مشکل عمده واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان را بازاریابی و تامین مالی عنوان کرد و افزود: در بحث رفع مشکل بازاریابی این واحدها نیاز است بخش های دولتی و نیز تشکل‌های خصوصی ورود کنند.

 

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه افزود: در بحث تامین مالی هم عمده این واحدها در بحث تامین وثیقه دچار مشکل هستند که در همین راستا پیشنهاد داده ایم تا اعتبارسنجی برای ایده این واحدها صورت گرفته و به عنوان وثیقه لحاظ شده و دیگر نیازی به گرفتن وثیقه ملکی نباشد.

 

وی تصریح کرد: به هرحال امسال به طور جد پیگیر رفع این دو مشکل هستیم تا بتوانیم با افزایش فعالیت واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان زمینه اشتغالزایی هرچه بیشتر را هم در استان فراهم کنیم.

خوانده شده 241

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری شرکت سانا صنعت ماندگار برگزار می‌کند؛ نخستین…
  • 1- معرفی جشنواره جشنواره نوآوری در گردشگری استان کلیه زمینه‌های مرتبط با گردشگری اعم از بوم گردی، گردشگری سلامت، گردشگری…
  • به اطلاع شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه می رساند اتاق بازرگانی استان…
  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برگزار می کند؛ کارگاه آنچه در دنیای گیم…
  • فراخوان رویداد جذب ایده در شهرستانهای استان کرمانشاهجهت اطلاعات بیشتر شماره 08331031 داخلی 405 08338253809 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید لطفا جهت ثبت نام…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک