.

.

 

 

دبیر برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه آخرین دستاوردهای پژوهشگران و فناوران استان با حضور همه اجزای اکوسیستم فناوری و نوآوری استان و ارائه بیش از 250 دستاورد از 4 تا 7 دی ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان برپا خواهد شد. 

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، دکتر سیامک آزادی رئیس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و دبیر برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان با اعلام خبر فوق گفت : این نمایشگاه در مساحت 1200متر مربع و 25 غرفه شامل، دانشگاه‌ها، مراکز رشد پارک های علم و فناوری و دستگاههای اجرایی بر پا خواهد شد. 

 رییس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه با اشاره به شعار امسال هفته پژوهش و فناوری در کشور با عنوان "پژوهش و فناوری پیشران رشد تولید و مهار تورم" تصریح کرد: معتقدیم رشد تولید دانش بنیان ها تاثیر ویژه ای بر مهار تورم دارد. 

 

وی افزود: از اهداف برپایی این نمایشگاه علاوه بر ارائه دستاوردهای علمی و تحقیقاتی پژوهشگران و فناوران استان  به عموم مردم، هم افزایی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف استان با یکدیگر و امید آفرینی در میان اقشار مردم از طریق نمایش پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

دبیر برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان کرمانشاه ادامه داد: در این نمایشگاه سعی خواهد شد با در دسترس بودن پژوهشگران و دستاوردهای فناورانه آنان و ارائه آن به زبانی ساده برای مردم، به تقویت روحیه امید آفرینی در میان مردم و جوانان و آینده سازان بپردازیم. 

 

وی گفت: علاوه‌بر این همگرایی دستگاه‌های اجرایی استان با مجموعه‌های دانش بنیان از سویی می‌تواند بسیاری از نیازهای زیرساختی استان را با بکارگیری فناوری های نوین مرتفع سازد و از سوی دیگر باعث نقش آفرینی شرکت های بومی در توسعه استان نیز خواهد شد. 

رییس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه  تصریح کرد: امیدواریم ایجاد و توسعه این تعاملات در گسترش بازار شرکت های دانش بنیان و فناور موثر باشد چرا که بخش عمده بازار این شرکت ها مرتبط با بخش دولتی است.

 

آزادی در ادامه با بیان اینکه با هماهنگی هایی که صورت گرفته عمده نیازها و مشکلات اکوسیستم نوآوری و فناوری استان کرمانشاه احصا شده و تحت عنوان میزهای مشاوره و خدمت در ایام نمایشگاه به شرکت های فناور و دانش بنیان بصورت رایگان خدمات ارائه می شود، افزود: در پی آنیم این گردهمایی چند روزه در نمایشگاه موجب هم افزایی بیشتر اجزا گردد. 

 

نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار استان کرمانشاه از چهارم  تا هفتم دی ماه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 17 بعدازظهر در محل دائمی نمایشگاه های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد پذیرای علاقمندان خواهد بود.

خوانده شده 117 آخرین ویرایش در شنبه, 09 دی 1402 ساعت 06:20

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری شرکت سانا صنعت ماندگار برگزار می‌کند؛ نخستین…
  • 1- معرفی جشنواره جشنواره نوآوری در گردشگری استان کلیه زمینه‌های مرتبط با گردشگری اعم از بوم گردی، گردشگری سلامت، گردشگری…
  • به اطلاع شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه می رساند اتاق بازرگانی استان…
  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برگزار می کند؛ کارگاه آنچه در دنیای گیم…
  • فراخوان رویداد جذب ایده در شهرستانهای استان کرمانشاهجهت اطلاعات بیشتر شماره 08331031 داخلی 405 08338253809 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید لطفا جهت ثبت نام…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک