.

.

اولین نشست هم اندیشی شبکه سازی فعالیت ها و همکاری های بین واحد های سازمانی جهاددانشگاهی استان های ایلام، کردستان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی وهمدان امروز سوم اسفند ماه در سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه

برگزار شد.

 در این نشست مهندس رازانی مدیرکل امور واحد ها، سازمان و مراکز جهاددانشگاهی کشور با تبریک اعیاد شعبانیه به تشریح اهداف این نشست پرداخت و افزود: این نشست با هدف شبکه سازی و گسترش همکاری های مشترک بین واحدها و سازمان‌ها در مناطق مختلف کشور برنامه ریزی شده و در حال اجراست.

وی در ادامه با بیان اینکه در پهنه سرزمینی واحدها و سازمان‌های  جهاددانشگاهی دراستان های کشور به 9 منطقه تقسیم شده که  به ترتیب نشست ها در حال برگزاری است، افزود‌:با گسترش همکاری ها و شبکه سازی فعالیت ها از ظرفیت ها و پتانسیل ها به صورت بهینه استفاده می شود. 
رازانی در ادامه تصریح کرد: منطقه غرب کشور از گذشته اشتراکات بسیاری داشته و دارد که می تواند با برگزاری این نشست ها هم افزایی بسیار خوبی داشته باشد.
وی ادامه داد:سعی داریم با برگزاری این نشست ها فرهنگ همکاری بین واحدهای سازمانی را تقویت کرده و ارتباطات نظام مند یبین واحد ها شکل گیرد.
مدیرکل امور واحد ها، سازمان و مراکز جهاددانشگاهی کشور در ادامه به شناخت پتانسیل ها و بهره مندی ظرفیت ها، تقویت نیروی انسانی و مدیریت دانش و انتقال تجربه بعنوان دیگر دستاورد های این نشست عنوان کرد و افزود: تشکیل دبیرخانه منطقه ای و کارگروه های تخصصی در هر منطقه بمنظور پیگیری برنامه ها از دیگر اقدامات تشکیل مناطق نه گانه است.
رازانی در پایان تاکید کرد: امیدوارم قدم های بزرگی برای توسعه وگسترش فعالیت ها با برگزاری این نشست ها در جهاد های کشور بر داشته شود و شاهد تحول در نظام همکاری بین واحد های سازمانی جهاددانشگاهی باشیم. 
در این نشست دکتر مسلم حدیدی رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با تشریح فعالیت ها و اقدامات این سازمان تصریح کرد:
جهاددانشگاهی کرمانشاه در بیش از چهار دهه فعالیت خود همواره کوشیده  در مسیر توسعه پیشرو باشد. 
وی با بیان اینکه سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه اشتغال دانشجویان و دانش آموختگان،  توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی، حمایت از ایده ها و شکل گیری شرکت های دانش بنیان را در اولویت برنامه‌های خود دارد، افزود: در حوزه های کاری مشترک آماده همکاری هستیم.
وی افزود: در نظر داریم مرکز شتابدهی شغلی "صنایع فرهنگی و فناوری های نرم" راه اندازی کنیم که این مرکز علاوه بر آموزش و ایجاد فضای استقرار، می تواند بازار محصولات تولیدی را هم فراهم کند و از این ظرفیت می توان برای ایجاد بازار فروش محصولات تولیدی استان استفاده کرد.

حدیدی با اشاره به پتانسیل های بسیار خوب سازمان جهاددانشگاهی استان در حوزه های آموزش های تخصصی و فوق تخصصی، فناوری،فرهنگی و پژوهشی، تصریح کرد: بیش از 30 ساختار در حوزه های یاد شده درقالب اکوسیستم سازمان جهاد دانشگاهی استان شکل گرفته است.     
                              
رییس سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد؛ پیگیر راه اندازی شهرک فناوری استان هستیم. 

رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه گفت: در مجموع این آمادگی را داریم که از تمام ظرفیت های خود برای همکاری با سایر واحد ها برای هم افزایی دو یا چندجانبه استفاده کنیم. 
در ادامه ضمن بحث و تبادل نظر درخصوص توانمندیها و ظرفیت های جهاددانشگاهی تفاهم نامه همکاری مشترک بین واحد های سازمانی جهاددانشگاهی در غرب کشور منعقد شد.
در پایان این نشست روسای واحد های جهاددانشگاهی استان های ایلام، کردستان، لرستان، مرکزی و همدان از برج بزرگ فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه و شرکت های دانش بنیان مستقر بازدید کردند.

خوانده شده 210 آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 اسفند 1402 ساعت 11:48

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری شرکت سانا صنعت ماندگار برگزار می‌کند؛ نخستین…
  • 1- معرفی جشنواره جشنواره نوآوری در گردشگری استان کلیه زمینه‌های مرتبط با گردشگری اعم از بوم گردی، گردشگری سلامت، گردشگری…
  • به اطلاع شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه می رساند اتاق بازرگانی استان…
  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برگزار می کند؛ کارگاه آنچه در دنیای گیم…
  • فراخوان رویداد جذب ایده در شهرستانهای استان کرمانشاهجهت اطلاعات بیشتر شماره 08331031 داخلی 405 08338253809 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید لطفا جهت ثبت نام…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک