.

.

در بیانیه‌ی جهاددانشگاهی ضمن دعوت از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای، تاکید شده است: در واقع امروز و در شرایط حساس کنونی مراقبت از عزت و آبروی ملی با مشارکت بالای مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تجلی می‌یابد و این حضور پرشور می‌تواند در معادلات پیچیده‌ی بین‌المللی پیام روشنی را به جهان مخابره کرده و موجب سرافرازی جمهوری اسلامی شود.


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، این نهاد در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای در روز 8 تیرماه دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ، سلحشور و بصیر ایران اسلامی؛ بار دیگر، فصل تجلّی مردم‌سالاری دینی و حماسه حضور در تعیین سرنوشت کشور از طریق صندوق‌های رأی فرا رسیده است. انتخاباتی که بعد از حادثه‌ تلخ شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان، رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله‌العالی» از آن به‌عنوان مکمّل حماسه‌ی بدرقه‌ این شهیدان نام ‌برده‌اند.
انتخابات به‌عنوان یکی از ارکان اساسی در جمهوری اسلامی ایران، از بدو پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه امامین انقلاب بوده است و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی همواره همگان را به حضور پررنگ در این رویداد ملی و انتخاب مناسب تشویق می‌نمودند و این امر را یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران بر می‌شمردند.
در واقع امروز و در شرایط حساس کنونی مراقبت از عزت و آبروی ملی با مشارکت بالای مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تجلّی می‌یابد و این حضور پرشور می‌تواند در معادلات پیچیده‌ی بین‌المللی پیام روشنی را به جهان مخابره کرده و موجب سرافرازی جمهوری اسلامی شود.
جهاددانشگاهی که همواره در کنار مردم و حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است، از اقشار مختلف مردم شریف ایران و به‌ویژه جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان دعوت می‌کند تا با حضور آگاهانه و انتخابی هوشمندانه، گامی بلند در مسیر رشد و آبادانی کشور بردارند.
اعضای این نهاد انقلابی نیز با افتخار، هشتم تیرماه پای صندوق‌های رأی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حضور خواهند یافت و ان‌شاءالله، خداوند متعال آنچه صلاح این کشور و ملّت است را رقم بزند.

خوانده شده 223 آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 تیر 1403 ساعت 12:34

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری شرکت سانا صنعت ماندگار برگزار می‌کند؛ نخستین…
  • 1- معرفی جشنواره جشنواره نوآوری در گردشگری استان کلیه زمینه‌های مرتبط با گردشگری اعم از بوم گردی، گردشگری سلامت، گردشگری…
  • به اطلاع شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه می رساند اتاق بازرگانی استان…
  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برگزار می کند؛ کارگاه آنچه در دنیای گیم…
  • فراخوان رویداد جذب ایده در شهرستانهای استان کرمانشاهجهت اطلاعات بیشتر شماره 08331031 داخلی 405 08338253809 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید لطفا جهت ثبت نام…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک