.

.

رییس جهاددانشگاهی در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حمایت این نهاد از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ملی و برخی خبر گزاری ها و گروه های مجازی، تاکید کرد: جهاددانشگاهی از هیچ نامزدی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت نمی‌کند.
 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حمایت این نهاد از یکی از نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی برخی خبرگزاری‌ها و گروه‌های مجازی، تاکید کرد: سیاست جهاددانشگاهی در خصوص انتخابات به طور روشن قبلا توسط این نهاد تبیین شده و بر این اساس جهاددانشگاهی به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای جلب مشارکت حداکثری مردم، خاصه جوانان و دانشگاهیان در انتخابات به فعالیت وضعیت‌سنجی اجتماعی، ترویج و گفتمان سازی مشارکت می پردازد و در این راستا با دانشگاه‌های وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تعامل سازنده و مستمر است.

 

وی با اشاره به این که این نهاد طبق قانون در قبال همه نامزدهای محترم ریاست جمهوری بی‌طرف است، گفت: اعضای جهاددانشگاهی برای حمایت انفرادی از نامزد خاص، باید طبق قانون مرخصی گرفته و از اموال و اعتبار این نهاد استفاده نکنند.

 

دکتر مسلمی نائینی در پایان گفت: جهاددانشگاهی در راستای تقویت مشارکت عمومی در هماهنگی با ستادهای همه نامزدها از طریق ظرفیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی، به امر گفتمان سازی و شور آفرینی برای تقویت حضور حداکثری مردم در انتخابات ادامه خواهد داد.

خوانده شده 32 آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 تیر 1403 ساعت 12:37

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری شرکت سانا صنعت ماندگار برگزار می‌کند؛ نخستین…
  • 1- معرفی جشنواره جشنواره نوآوری در گردشگری استان کلیه زمینه‌های مرتبط با گردشگری اعم از بوم گردی، گردشگری سلامت، گردشگری…
  • به اطلاع شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه می رساند اتاق بازرگانی استان…
  • مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برگزار می کند؛ کارگاه آنچه در دنیای گیم…
  • فراخوان رویداد جذب ایده در شهرستانهای استان کرمانشاهجهت اطلاعات بیشتر شماره 08331031 داخلی 405 08338253809 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید لطفا جهت ثبت نام…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک