.

.

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه تاکید کرد: سعی کرده ایم تعاملات خوبی با صنایع استان در جهت احصاء نیازهای فناوری آنان و پاسخ به آن برقرار کنیم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه دکتر معصومه خان احمدی در نشست دو جانبه مشترک که میان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان و سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه برگزار شد با اشاره به ضرورت توجه ویژه به تغییر مسیر سنتی صنایع به سمت فناوری های جدید گفت: باید بر اساس شرایط و نیازهای روز استان ماموریت های کشوری داده شده به شرکت شهرک های صنعتی و پارک بومی سازی گردد تا تاثیر گذاری بیشتری بر رفع مشکلات صنایع استان داشته باشد.
خان احمدی در ادامه با بیان اینکه سعی کرده ایم تعاملات خوبی با دستگاه های اجرایی برقرار کنیم تصریح کرد: در این رویکرد تعاملات گسترده ای با سازمان صنعت، معدن تجارت استان و خانه صنعت آغاز شده که امیدواریم به زودی شاهد تاثیر گذاری این فعالیت ها بر صنایع استان باشیم.
وی در ادامه ضمن استقبال از همکاری های مشترک در جهت حل مشکل صنایع استان با کمک فناوران تحت حمایت پارک علم و فناوری تصریح کرد: می توانیم با برگزاری کارگاه ها، نشست های مشترک و تشکیل گروه مشاوران فناوری بیش از گذشته و فعال تر به صنایع استان خدمات دهی کنیم.
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: ترغیب صنایع استان به اخذ گرید دانش بنیان و راه اندازی واحدهای R&D  آنها از فعالیت های مشترک دیگریست که می توانیم انجام دهیم.
وی در پایان ضمن اعلام آمادگی برای انعقاد تفاهم نامه ای در جهت تدوین فعالیت های مشترک ابراز امیدواری کرد که با احصاء نیازهای فناورانه صنایع استان و برگزاری دوره های توانمندسازی واحدهای صنعتی در راستای تسهیل فرایند تجاری سازی و فروش آنها و استفاده از پتانسیل واحدهای فناور و شرکتهای دانش بنیان می توانیم موثر تر عمل کنیم.
در ادامه این جلسه مهندس علیرضا محمدی معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان با اشاره به فعالیت خوب فن بازار استان کرمانشاه و کسب رتبه سوم کشوری تصریح کرد: همکاری بیشتر با پارک برای فعال تر کردن صنایع کوچک استان مطمئناً بسیار مفید و موثر است.
وی افزود: تربیت مشاورین فناوری از برنامه هاییست که در دستور کار داریم و علاقمندیم این برنامه با همکاری پارک علم و فناوری انجام بگیرد.
محمدی افزود:در پروژه های تقاضا محور و کاربردی برای توسعه واحدهای صنعتی و صنایع استان تمایل داریم  از ظرفیت واحد های فناور پارک استفاده گردد.
گفتی است برگزاری تورهای فناوری، نمایشگاه‌ها، دوره‌های توانمندسازی مشاورین فناوری، برگزاری رویدادهای مشترک با کمک شتابدهنده فناوری تیک، افزایش تعداد واحدهای R&D  و شرکتهای دانش بنیان و پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنایع بخشی از زمینه های همکاری مشترک دو مجموعه عنوان شد .

خوانده شده 235 آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 دی 1397 ساعت 16:01

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • ثبت نام ایده شو صنایع شیمیایی کیمیاگر شو
  • فراخوان همایش ملی امنیت، حراست و فناوری اطلاعات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
  • کارگاه پیشرفته آموزش مالکیت فکری
  • فرم ثبت نام رویداد انتخاب پایان نامه های با قابلیت تجاری سازی
  • فراخوان جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و دارائی های فکری بانوان در حوزه های آب، برق و انرژی

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک