.

.

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در نشست مشترک مسئولین مرکز رشد و نمایندگان TDOدر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از را ه اندازی پردیس سلامت استان کرمانشاه خبر داد و گفت : پارک علم و فناوری در راستای ایفای نقش کلیدی خود  به عنوان هاب توسعه کسب و  کارهای فناورانه  استان برنامه های مختلفی را تدوین و در حال اجرا دارد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، در این نشست  که در سالن شهید نوروز نژادپارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد، دکتر معصومه خان احمدی ضمن بیان خدمات و بسترهای حمایتی پارک جهت توسعه اکوسیستم فناوری در استان  گفت: پردیس سلامت ساختارمشترک بین پارک و دانشگاه علوم پزشکی است که با هدف ارائه خدمات حمایتی جهت ایجاد و توسعه حرفه هاي جديد در حوزه سلامت به کارآفرينان شکل می گیرد.
خان احمدی تصریح کرد: پردیس سلامت برنامه مشترک وزارت علوم  تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت  درمان وآموزش پزشکی ست که در راستای ایجاد پارک تخصصی در حوزه سلامت راه اندازی می شود.
وی ادامه داد:  این مرکز در قالب  حمایت از شرکت های منتهي به ایجاد فن آوري سلامت و  توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش فعالیت خواهد کرد.
خان احمدی در ادامه با اشاره به اینکه پردیس سلامت با  حمایت و پشتیبانی از ایده های نوین و فناوری بنیان به منظور تجاری سازی حوزه سلامت  راه اندازی می شود گفت: این نخستین پردیس سلامت در استان خواهد بود.
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه تلاش در جهت توانمند سازی و ارتقاء فعالیت های فن آفرینانه و کارآفرینانه، ایجاد شرایط مناسب در جهت تجاری سازی محصولات حوزه سلامت به شبکه های مورد نیاز و معرفی به بازار مناسب، تامین فضای فیزیکی (کارگاهی، آزمایشگاهی و اداری) مورد نیاز  واحدهای فناور، بکار گیری کلیه ظرفیت های نیروهای متخصص درخصوص ارائه خدمات مشاوره ای–تخصصی بخشی از اقدامات قابل اجام در پردیس سلامت خواهد بود، گفت: ایجاد این پردیس تحول قابل توجهی در حوزه فناوری سلامت خواهد داشت.
وی در ادامه با اشاره به  ضرورت ارتباط بیشتر با اساتید دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای استفاده از دانش و توان علمی آنها برای رفع نیازهای فناورانه صنایع غذایی و دارویی و راهبری استارت آپ های مرتبط  با این حوزه ، گفت: دانشگاه علوم پزشکی نیز می تواند از بستر مهیا شده تفاهم نامه های تسهیل فرایندهای توسعه کسب و کار های دانش بنیان و فناورانه پارک با سایر دستگاه های اجرایی  استفاده کند.
در پایان این جلسه مسئولین مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به گفت و گو درخصوص حمایت های پارک علم و فناوری و همکاری مشترک در جهت هم افزایی بیشتر پرداختند.

خوانده شده 161

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اطلاعيه ارزيابي سريع دانش بنيان
  • نشست تخصصی انتقال تجربه 1-نیازهای فناورانه صنعت سیمان
  • کارگاه حسابداری و تکالیف مالی
  • فراخوان جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی ثبت نام از طریق وب سایت: http://fanavari.areeo.ac.ir
  • فراخوان اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه EXPORTECH در خرداد ماه 98

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک