.

.

شرکت های دانش بنیان استان کرمانشاه امروز(14 اسفند ماه) با فرایند اجرایی و شرایط اخذ پروانه دانش نماد توسط دکترژیلا دارابی معاون اداره کل استاندارد استان آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، مهندس منصور شهبازیان دبیر کمیته دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه  گفت: این گواهی بر اساس توافقنامه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان ملی استاندارد به محصولات دانش بنیان اعطا می شود.
وی ادامه داد: ریسک تولید محصولات دانش بنیان بالاست، از این رو ضروری به نظر می رسید تا شرکت های دانش بنیان قبل از اینکه به تولید انبوه برسند این گواهی انطباق دانش نماد را دریافت کنند تا پیش از اخذ علامت استاندارد ملی با در دست داشتن گواهی انطباق یا گواهی محصول بتوانند نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کرده و محصول خود را به تولید انبوه برسانند.
دبیر کمیته دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه تصریح کرد: براساس مصوبه شورای عالی استاندارد، صدور گواهی انطباق (COC) یا گواهی محصول (COP) برای محصولات دانش بنیان این امکان را به شرکت های دانش بنیان می‌دهد تا با بهره‌گیری از استانداردهای معتبر بین‌المللی یا کارخانه‌ای از سازمان ملی استاندارد گواهینامه‌ای معتبر را برای تایید محصول خود دریافت کنند که در برخی کشورها معتبر است.
شهبازیان در ادامه با اشاره به اینکه تا کنون فقط در پاستان تهران تعدادی گواهی صادر شده است و در استانها نیز مقدمات اجرای ان درحال انجام است، افزود: این گواهی در ارزش گذاری فناوری محصولات شرکت های دانش بنیان تاثیر گذار خواهد بود.
وی در پایان تاکید کرد: استاندارد دانش نماد  بی شک زمینه تقویت بازاریابی شبکه شرکت های دانش بنیان را در داخل و خارج از کشور فراهم خواهد کرد.

خوانده شده 247 آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 15:15

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • ثبت نام کارگاه توسعه کسب و کار-ویژه شهرستان دالاهو
  • نمایشگاه دائمی سوریه
  • ثبت نام در کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات پارک های علم و فناوری
  • فراخوان طرح ها و ایده های نوآورانه برای ارتقاء کیفی آب آشامیدنی
  • بسته همکاری نوآوری و شکوفایی با پارک های علم و فناوری

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک