.

.

در نشست هم اندیشی با حضور مدیران و سرارزیابان کارگزاران ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان کشور درمعاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سرارزیاب کارگزاری یاسان در استان کرمانشاه به عنوان سرارزیابان برتر کشور در سال 1397 تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، در این نشست که با حضور دکتر صاحبکار خراسانی رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان کشور ودکتر کرامتی مدیر ارزیابی شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد خدمات و اقدامات انجام شده کارگروه تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان و کارگزاری ها در سال جاری و برنامه های سال  آینده بررسی شد و از سرارزیابان برتر کشور در سال تجلیل واعلام خروج سرارزیابان با امتیاز کمتر از حد مشخص، انجام گرفت که در این رتبه بندی رقابت شدیدی بین سرارزیابان بود که بر اساس  معیارهای فنی، رفتاری و ارزیابی حرفه ای مورد بررسی قرار گرفتند.
در این مراسم رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان کشور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  ومدیر ارزیابی شرکت های دانش بنیان؛ از آقای مهندس محسن آزادی به عنوان سرارزیابان برتر کشور در سال ۱۳۹۷ که از سرارزیابان کارگزاری منطقه ای یاسان و همچنین مدیر عامل این کارگزاری هستند تجلیل به عمل آوردند.
گفتنی است کارگزاری یاسان از سال ۱۳۹۴ خدمت در زمینه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان را داشته و  در چند سال فعالیت خود افتخارات زیادی را از سوی  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کسب کرده است و در طی دوره های مختلف ارزیابی عملکرد سرارزیابان کشور؛ موفق به کسب رتبه های برتر گشته اند. همچنین این کارگزاری علاوه بر ارزیابی شرکت های کوچک و متوسط در تمامی حوزه های تخصصی، مجاز به ارزیابی شرکت های حوزه تخصصی تجهیزات پیشرفته با فروش بالا است.

خوانده شده 150

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اطلاعيه ارزيابي سريع دانش بنيان
  • نشست تخصصی انتقال تجربه 1-نیازهای فناورانه صنعت سیمان
  • کارگاه حسابداری و تکالیف مالی
  • فراخوان جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی ثبت نام از طریق وب سایت: http://fanavari.areeo.ac.ir
  • فراخوان اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه EXPORTECH در خرداد ماه 98

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک