.

.

مدیر مرکز رشد کشاورزی  پارک علم و فناوری کرمانشاه خدمات و حمایت های  این مجموعه را در حوزه کشاورزی  به دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، پیرو تفاهم نامه  بین پارک علم و فناوری کرمانشاه با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی اولین نشست توجیهی دانشجویان پردیس جهت آشنایی با خدمات پارک علم و فناوری در سالن سمعی و بصری با حضور اعضای هیات علمی و دانشجویان این گروه برگزار شد.
در این جلسه مهندس شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری  کرمانشاه به معرفی خدمات  مرکز رشد کشاورزی پارک و نیز برخی از شرکت ها و واحدهای فناور تحت حمایت مرکز رشد کشاورزی پارک پرداخت و دانشجویان  را به خلق ایده های نو با قابلیت تجاری سازی در حوزه کشاورزی دعوت کرددر ادامه مهندس  نسترن کاظمی مدیر دفتر جذب و پذیرش پارک  علم و فناوری کرمانشاه روند پذیرش دانشجویان و اساتید را برای ثبت ایده و جذب در مرکز رشد کشاورزی را بصورت عملی با یکی از دانشجویان صاحب ایده مرور و تشریح نمود.
همچنین دکتر حیدر ذوالنوریان از مشاوران مرکز رشد کشاورزی ، ضمن تشریح برخی از ایده های پذیرش شده ، از دانشجویان خواست که با توجه به نیازهای فراخوان بخش کشاورزی، ایده های جدید مطرح نماید که در نتیجه آن مشکلی از چالش های این بخش در استان و کشور حل شود و تولید و اشتغال پایدار را در زمان دانشجویی و پس از فارغ التحصیلی به همراه خواهد داشت.
در پایان مقررشد جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با واحد های فناور، مرکز رشد کشاورزی برای دانشجویان پردیس، تور فناوری و کارگاه آموزشی برگزار شود.

خوانده شده 727

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقه "شبكه سازي و مانيتورينگ با رويكرد ساخت محصول مبتني بر اينترنت اشيا":
  • دوره جامع آنلاین آموزشی " چگونه جذب سرمایه موفقی داشته باشیم"
  • تسهیلات انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی به کارکنان کلیدی فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور(غیر دانش بنیان) مستقر…
  • با توجه به ارائه تسهیلات حمايتی ويژه بنگاه های شديدا آسيب ديده از كرونا توسط دولت محترم، واحدهای فناور مشمول…
  •  وبینار آموزشی " دانستنی های مالیاتی- نقطه کور تصمیم گیری استارتاپ ها"

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک