.

.

غرفه پارک علم و فناوری کرمانشاه در دومین روز از برگزاری نمایشگاه رونق تولید  میزبان دکتر عالی معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، و دیگر مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی بود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، این نمایشگاه به عنوان فرصتی برای صنعت گران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات خود و شناخت صنایع  مختلف شرکت کننده به شمار می آید.

نمایشگاه رونق تولید به همت خانه صنعت و اتاق بازرگانی و با پیگیری سازمان صنعت معدن و تجارت برگزار شده است و در فضایی بالغ بر 2500 مترمربع و با حضور 100 شرکت تولیدی و صنعتی از تاریخ 10 الی 13 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه دایر است.

بازوند استاندار کرمانشاه در حاشیه  این بازدید، گفت : نمایشگاه رونق تولید یک حرکت رو به جلو در استان کرمانشاه است.

وی ادامه داد : نمایشگاه رونق تولید نشان داد که کرمانشاه دارای توانمندی‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف است که می‌توان از آن‌ها برای توسعه استان بهره بگیرد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد :  در تحریم یکی از راهکارهای مقاومت، رونق تولید است و این رونق تولید را باید با کمک تولیدکنندگان و مدیران ایجاد کنیم‌. همه باید برای عبور از این  بحران اقتصادی پای کار بیایند.

گفتنی است در غرفه پارک علم و فناوری کرمانشاه شرکت های مجتمع صنایع شیمیایی بیستون، هایاشیمی رازی ،توسکا تجارت آریا، جهان باطری غرب، دانش زیست دریا ، مهر فناوران تابش ساینا سلامت حضور دارند.

خوانده شده 364 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 تیر 1398 ساعت 03:20

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • دومین فراخوان حمایت از پروژه های پژوهشی مشترک بین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست…
  • انعقاد تفاهم نامه میان وزارت عتف با سازمان منطقه آزاد کیش
  • برگزاري مسابقه ايده ملت در سال ١٣٩٨
  • کارگاه آموزشی توسعه فردی (مهارت های ارتباطی پایه در کسب و کار)
  • اطلاع رساني فراخوان از طراحان كسب و كار (BP)

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک