.

.

 دردیدار رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان  براستفاده ازظرفیت های  واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان در برگزاری با شکوه همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید  تا کید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، دراین دیدار حجت الاسلام حسینی مقدم نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان کرما نشاه با بیان اینکه همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید که قرار است شهریورماه توسط این سازمان برگزار شود، گفت:برای برگزاری بهتر این همایش ملی نیازمند همکاری متخصصین و نوآوران و فناوران استان هستیم  .

وی در ادامه با اشاره به اینکه نام گذاری سال  توسط مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید سرمشق همه فعالیت ها و تلاش ها قرار گیرد ، افزود:این همایش با همکاری و مشارکت  استانداری همه دانشگاهها ونهادهای فرهنگی  و علمی  و اجرایی برگزار می شود.

حسینی مقدم در ادامه تصریح کرد : امیدواریم همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید خروجی های بسیار خوبی در راستای جهش تولید  داشته باشد.

در ادامه  دکتر معصومه خان احمدی  رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان اهمیت حوزه کشاورزی در اقتصاد استان  و پتانسیل های بسیار خوب در این بخش گفت : فناوران و صاحبان ایده بسیار خوبی در مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری کرمانشاه ایده های  خود را به محصولات نوآورانه تبدیل کرده اند و نقش آفرین در اقتصاد دانش بنیان استان هستند .

خان احمدی در ادامه  براستفاده ازظرفیت های  واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان در برگزاری با شکوه همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید  تا کید کرد.

وی افزود:در این همایش ملی نیز پارک علم و فناوری کرمانشاه با مشارکت ،همکاری  و حمایت در پذیرش ایده ها در پارک گامی در جهت فرهنگ سازی و تلاش برای  جهش تولید برمی دارد.

خان احمدی خاطر نشان کرد : با توجه به شرایط کرونا درصورتی که در حاشیه این همایش امکان برگزاری نمایشگاه فراهم شد تعدادی از واحد های حوزه کشاورزی در آن حضور خواهند داشت .

در ادامه این دیدار مقرر شد محور هایی تحت عنوان" ایده های نوآورانه با قابلیت تجاری سازی در حوزه کشاورزی" به عناوین این همایش اضافه گردد

در پایان  دکتر خمیس آبادی رییس کمیته علمی و داوری همایش ،دکتر جلالی هنرمند دبیر علمی و مهندس خوش خوی مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری کرمانشاه به گفت و گو درخصوص با شکوهتر برگزار شدن این رویداد علمی پرداختند.

خوانده شده 351 آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 تیر 1399 ساعت 06:48

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • برگزاري كارگاههاي تخصصي بين المللي طراحي و شبيه سازي و محاسبات ساختمان هاي انرژي صفر
  • هم رسانی عرضه و تقاضای نیروی کار در شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه
  • فراخوان جذب کارشناس شیمی همکار(تیم یار)
  • ثبت نام در سی و دومین جشنواره ملی امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید به اینجا مراجعه نمایید
  •  ثبت نام رویداد انتخاب پایان نامه های با قابلیت تجاری سازی در سال 1399

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک