.

.

اولین رویداد جذب ایده مجازی پارک علم و فناوری کرمانشاه "جامپ“ در حوزه های عمومی، ای سی تی، کشاورزی و دانش آموزی پس از انتشار فراخوان در شهریور ماه با استقبال خوب صاحبان ایده به مرحله داوری رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، دکتر سیامک آزادی رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه در جلسه داوری این رویداد با اشاره به اهداف برگزاری آن، افزود: شناسایی و جذب صاحبان ایده، آشنایی آنان با فرایند تجاری سازی ایده و توسعه فرهنگ کارآفرینی در استان بخشی از اهداف ترسیم شده این رویداد است.

وی در  ادامه با بیان اینکه 98 ایده در این رویداد شرکت کردند، افزود: با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا جلسه دفاع صاحبان ایده از طرح هایشان بصورت مجازی در چند روز با حضور داوران در حوزه مختلف برگزار می شود.

آزادی افزود:شرکت کنندگان در این رویداد از مشاوره ها و دوره های آموزشی رایگان بهره مند و به آنان گواهی شرکت در رویداد ارایه خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با اشاره به این موضوع که ایده های برتر در اولویت پذیرش پارک علم و فناوری کرمانشاه قرار خواهند گرفت و از خدمات استقرار برخوردار خواهند شد، افزود: صاحبان ایده در این مرحله با مشاوران و منتورهای پارک به بررسی الزامات توسعه و تجاری سازی ایده ها می پردازند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:پس از مرحله داوری، نتایج اعلام و به برگزیدگان جوایز ی اهدا خواهد شد.

خوانده شده 129

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • هم رسانی عرضه و تقاضای نیروی کار در شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه
  • فراخوان جذب کارشناس شیمی همکار(تیم یار)
  • ثبت نام در سی و دومین جشنواره ملی امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید به اینجا مراجعه نمایید
  •  ثبت نام رویداد انتخاب پایان نامه های با قابلیت تجاری سازی در سال 1399
  • فراخوان رويدادهای دومين دوره مدرسه كارآفريني مدرس

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک