.

.

دبير اجرايي  نمایشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن‌بازار استان کرمانشاه  از برگزاري  نمایشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن‌بازار استان به صورت مجازی از تاريخ 27 لغايت 30 آذرماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري کرمانشاه ، دكتر سیامک آزادی، گفت: نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن‌بازار استان امسال برای نخستین بار به دلیل محدودیت‌هاي ناشي از بيماري کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.
وي افزود: سعی شده در بستر فضای مجازی غرفه‌هایی را طراحی کنیم تا دستگاه‌های اجرایی، مراكز تحقيقاتي، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و واحدهاي فناور بتوانند آخرین دستاوردهای خود را در قالب، اطلاعات توصیفی،فیلم، عکس و كاتالوگ به نمایش بگذارند.
دبير اجرايي  نمایشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن‌بازار استان کرمانشاه تصریح کرد: این نمایشگاه از تاريخ 27 لغايت 30 آذرماه99 در دسترس خواهد بود  و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت 24 ساعته با مراجعه به درگاه اینترنتی WWW.EXPO.JDPORTAL.IRاز اين نمایشگاه بازدید کنند.
آزادی با بيان اینکه بیش از 35  دستگاه‌های اجرایی، مراكز تحقيقاتي، دانشگاه‌ها و مراکز رشد برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند، تصريح كرد: بازديدكنندگان می‌توانند در غرفه‌های طراحی شده به بازدید از محصولات فناورانه  و دستاورد های پژوهشی استان در طی یکسال گذشته  بپردازند و برای كسب اطلاعات تكميلي با مسئولین  غرفه ها در ارتباط باشند.
رئيس پارک علم و فناوری کرمانشاه  در پایان به دیگر برنامه های این پارک در هفته پژوهش و فناوری اشاره کرد و افزود :معرفی فناوران برتر و برگزیدگان سومین رویداد انتخاب پایان نامه ها با قابلیت تجاری سازی از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

خوانده شده 115 آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 آذر 1399 ساعت 04:30

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • برگزاري كارگاههاي تخصصي بين المللي طراحي و شبيه سازي و محاسبات ساختمان هاي انرژي صفر
  • هم رسانی عرضه و تقاضای نیروی کار در شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه
  • فراخوان جذب کارشناس شیمی همکار(تیم یار)
  • ثبت نام در سی و دومین جشنواره ملی امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید به اینجا مراجعه نمایید
  •  ثبت نام رویداد انتخاب پایان نامه های با قابلیت تجاری سازی در سال 1399

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک