.

.

دومین کارگاه طرح شتابدهی کسب وکارهای فناورانه جوانان در مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاددانشگاهی کرمانشاه «منش» درخصوص ارائه ایده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، در اين کارگاه مهندس مسعود نیک روش به ارائه توضیحاتی کاربردی در خصوص معرفی شرکت و بنیانگذاران آن، نحوه معرفی تیم، فرصت های محصول جدید، ویژگی های منحصر بفرد محصول، مدل کسب و کار و اهداف مالی پرداخت.
تحلیلی رقابتی، ارزش گذاری استارت آپ و استراتژی خروج از دیگر موضوعات مهم در حوزه راه اندازی کسب و کار بود که مدرس این کارگاه به بحث در مورد آنها پرداخت.
طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان «منش» به منظور بالندگی و رشد جوانان در استان کرمانشاه آغاز شده است و رده های سنی 18 تا 35 سال را شامل می شود. برگزاری کارگاه هایی از این دست به علاقمندان فعالیت های استارت آپی کمک می کند تا ایده های جدید خود را پرورش دهند و آنها را به ایده هایی با قابلیت تجاری سازی تبدیل کنند.
هدف از اجرای این طرح برگزاری پیش رویداد و رویدادهای کارآفرینانه جهت شناسایی و توانمندسازی افراد علاقمند و مستعد در زمینه فناروی و ارایه مشاوره  در سه مرحله ترویجی، نوآوری و شتابدهی می باشد

 

خوانده شده 111 آخرین ویرایش در شنبه, 16 اسفند 1399 ساعت 02:53

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • فراخوان معرفی شرکت فناور برتر در حوزه صادرات و بازار یابی خارجی
  • واحد محترم فناور با توجه به نزدیک شدن پایان سال 1399جهت بهره مندی از معافیت های مالیاتی و سایر خدمات…
  •  وبینار آشنایی با تکنیک های ارائه به سرمایه گذار
  • اولین رویداد «مشارکت فناورانه» جذب سرمایه گذار و تامین مالی ویژه شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور استان…
  • وبینار تکنیک های بازاریابی و فروش حرفه ای در دوره رکود اقتصادی(ویژه شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور) زمان:…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک