.

.

 


سومین کارگاه از سلسله کارگاه های مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، سومین کارگاه مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه در فاز ترویجی که در واقع کارگاه تکمیلی خلاقیت و ایده پردازی هفته گذشته محسوب می شد، روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه در ساختمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار شد.
دکتر ژیلا ترابی، مدرس کارگاه تکمیلی خلاقیت و ایده پردازی، در ابتدای سخنان خود به بحث در خصوص منابع كشف ايده پرداخت و نياز فرآیند، نيازهای منطقه، پتانسيل های منطقه، تغییرات جمعیتی، دانش جدید، بررسی ليست 500 شركت برتر  Fortuneو بررسی پردرآمد ترین مشاغل جهان را از جمله منابع مهم کشف ایده برشمرد.
دکتر ترابی در ادامه به ارائه توضیحات کاربردی در زمینه مدل کسب و کار و اجزا آن پرداخت. مقولاتی مانند تكنيك هاي طراحي مدل كسب و كار نوآورانه بر اساس بينش مشتری و ایده پردازی از دیگر موضوعات مورد بحث در این کارگاه بود.
دکتر ترابی در بخش پایانی این کارگاه به مبحث كانون هاي نوآوري در مدل كسب و كار، انواع ارزش  و فرایند ایده پردازی ورود کرد.
گفتنی است؛ در بخش اول این کارگاه که هفته قبل برگزار شده بود، دکتر ترابی علاقمندان به کار آفرینی و فعالیت های استارت آپی را با مفاهیم و تکنیک های خلاقیت، سبک های تفکر، قالب های ذهنی و فنون خلاقیت شامل توفان ذهنی، فن فهرست خصوصیات، فن ارتباط اجباری و فن اسکمپر آشنا کر

 

خوانده شده 103

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • فراخوان معرفی شرکت فناور برتر در حوزه صادرات و بازار یابی خارجی
  • واحد محترم فناور با توجه به نزدیک شدن پایان سال 1399جهت بهره مندی از معافیت های مالیاتی و سایر خدمات…
  •  وبینار آشنایی با تکنیک های ارائه به سرمایه گذار
  • اولین رویداد «مشارکت فناورانه» جذب سرمایه گذار و تامین مالی ویژه شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور استان…
  • وبینار تکنیک های بازاریابی و فروش حرفه ای در دوره رکود اقتصادی(ویژه شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور) زمان:…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک