.

.

اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در نخستین نمایشگاه رونق تولید از غرفه پارک علم و فناوری کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، قاسم جاسمی نمایندگان مردم کرمانشاه ، شهاب نادری نماینده مردم در منطقه اورامانت ، حسینی کیا نماینده مردم در شهرستان سنقروکلیایی ،تجری نماینده مردم در شهرستان های قصرشیرین ، سرپل ذهاب و گیلانغرب با حضور در غرفه پارک علم و فناوری کرمانشاه از شرکت های مجتمع صنایع شیمیایی بیستون، هایاشیمی رازی توسکا تجارت آریا، جهان باطری غرب، دانش زیست دریا ، مهر فناوران تابش ساینا سلامت  بازدید کردند و درگفت و گویی صمیمی با مدیران عامل این واحد های فناور از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات رونق تولید آنها قرار گرفتند.

در ابتدا این بازدید دکتر معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان اینکه ساختار جوان پارک علم و فناوری در مدت ده ساله فعالیت خود توانسته به بیش از 500 شرکت خدمات دهد  گفت: صاحبان ایده و فناوران توانسته اند نزدیک به 2000 اشتغال در استان  ایجاد کنند.

وی ادامه داد: پارک علم و فناوری از شروع یک کسب و کار تا تثبیت آن در کنار صاحبان ایده است و با حمایت های خود سعی در رشد و توسعه بازار این شرکت ها دارد.

وی گفت: درپارک علم و فناوری کرمانشاه در راستای عدالت توزیعی زیر ساخت هایی برای حمایت از صاحبان ایده در همه شهرستان های استان فراهم شده بطور ی که  مراکز رشد، در شهرستانهای  کنگاور، سنقرو کلیایی، روانسر، اسلام آباد غرب ، سرپل ذهاب  کرمانشاه، و کانون شکوفایی و خلاقیت، در صحنه ، دالاهو خدمات دهی به فناوران  می کنند.

وی تصریح کرد: برای رشد اقتصاد دانش بنیان و رونق تولید در این بخش نیاز به تعریف برنامه های حمایتی ویژه ای متناسب با وضعیت شرکت ها و بازار آنها می باشد.

 نمایشگاه رونق تولید با حضور حدود 100واحد تولیدی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه عصر روز دوشنبه دهم تیر در مساحتی به میزان سه هزار متر مربع تا سیزدهم تیر دایر است.

لازم به ذکر است :هدف اصلی پارک علم و فناوری از حضور در این نمایشگاه  ارائه برنامه های ویژه حمایت ازرونق تولید ،شرکت های صنعتی و تولیدی استان از مسیر اقتصاد دانش بنیان است.

خوانده شده 528

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقه "شبكه سازي و مانيتورينگ با رويكرد ساخت محصول مبتني بر اينترنت اشيا":
  • دوره جامع آنلاین آموزشی " چگونه جذب سرمایه موفقی داشته باشیم"
  • تسهیلات انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی به کارکنان کلیدی فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور(غیر دانش بنیان) مستقر…
  • با توجه به ارائه تسهیلات حمايتی ويژه بنگاه های شديدا آسيب ديده از كرونا توسط دولت محترم، واحدهای فناور مشمول…
  •  وبینار آموزشی " دانستنی های مالیاتی- نقطه کور تصمیم گیری استارتاپ ها"

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک