.

.

نخستین مرحله پیاده سازی  مدل ارزیابی موسسه های فناوری در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد 

امروز 19 تیرماه پارک علم و فناوری کرمانشاه میزبان حضور گروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم تحقیقات و فناوری و نمایندگان استانهای  کردستان ، لرستان ، همدان ، ایلام و کرمانشاه برای پیاده سازی نخستین مدل ارزیابی موسسه های پژوهشی وفناوری کشور بود . 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ، در ابتدای این برنامه دکتر حجت اله مرادی پور معاون مرکز نظارت ، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، ضمن تشریح نظام نظارت ، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف(ناتک)  مدل ارزیابی موسسه های پژوهشی و فناوری گفت: هدف از برگزاری این جلسه آشنایی بیش از پیش هیات های ناتک استانی با نحوه ارزیابی موسسه های پژوهشی و فناوری بر اساس مدل تعیین شده است .

وی افزود :انتخاب پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه بعنوان نخستین پایلوت طرح در کشور،بالحاظ توسعه یافتگی و انتقال تجارب ارزنده آن و دسترسی آسان این استان از نظر موقعیت جغرافیایی به استانهای غربی است .

در ادامه دکتر معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه با ارائه گزارشی از فعالیت های این پارک افزود:اولویت های این پارک درسیاست گذاری ها رصد تجارب ملی و بین المللی در توسعه فناوری و بومی سازی مدل های این حوزه ، تعریف برنامه های مختلف برای ذینفعان است .

خان احمدی تصریح کرد: از ابتدا فعالیت پارک علم و فناوری کرمانشاه 554  هسته و واحد فناور تحت حمایت قرار گرفته اند و هم اکنون 300 واحد فناور از حمایت های این پارک استفاده می کنند .

در ادامه این جلسه به بررسی کاربرگ های نظارت و ارزیابی پرداخته شد و مدیران و کارشناسان  پارک علم وفناوری کرمانشاه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ گفتند 

در پایان از مرکز نوآوری وسوله های کارگاهی  و شتابدهنده تیک و مرکز رشد ای سی تی بازدید کردند .

خوانده شده 238 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 19 تیر 1398 ساعت 11:51

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • فراخوان ثبت نام دومین نمایشگاه صنایع کوچک ایران
  • ثبت نام در کارگاه اصول و فنون مذاکره
  • ثبت نام کارگاه توسعه کسب و کار-ویژه شهرستان دالاهو
  • نمایشگاه دائمی سوریه
  • ثبت نام در کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات پارک های علم و فناوری

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک