.

.

رییس ستاد فرمان اجرایی امام(ره) از حمایت این ستاد از شرکت‌های دانش بنیان استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، محمد مخبر در حاشیه بازدید از مرکز نوآوری و انبوه سازی فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات متنوع و گسترده ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در بحث اشتغالزایی، گفت: در همین راستا یکی از اقدامات ستاد در چند سال اخیر حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، استارت آپ‌ها و طرح های فناور است.
وی به تعداد بالای نخبگان در کشور اشاره کرد وافزود: خوشبختانه نخبگان بسیاری در گوشه گوشه کشور و بویژه در مناطق محروم داریم و در تلاشیم تا بتوانیم آنها را در رسیدن به اهداف و اجرایی کردن برنامه ها و طرح‌هایشان در راستای حرکت رو به جلو کشور یاری کنیم.
مخبر تصریح کرد: حمایت ما از شرکت‌های دانش بنیان در راستای تجاری‌سازی و انبوه سازی محصولاتشان خواهد بود و تلاش خواهیم کرد تا این شرکت‌ها بتوانند محصولاتشان را به بازار عرضه کنند.
این مسئول به بازدید خود از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: تلاش داریم تا حمایت ‌ایی را از این شرکت ها داشته و آنها را در تجاری سازی محصولاتشان یاری کنیم.
وی افزود: در همین راستا تفاهم نامه‌ای با پارک علم و فناوری کرمانشاه منعقد کرده‌ایم و تاکنون 35 مورد حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استان به سرانجام رسیده است.

خوانده شده 306 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 مهر 1398 ساعت 04:18

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • فراخوان مسابقه شبکه سازی و مانیتورینگ با رویکرد ساخت محصول مبتنی بر اینترنت اشیا
  • برگزاری رویداد همتاگزینی (نشست‌های B2B) و رویداد دمو دی (Demo Day) در پارک علم و فناوری کرمانشاه
  • کنفرانس آینده پژوهی فناوری
  • فراخوان ثبت نام کارگاه الزامات و فرآیندهای قانونی طراحی کسـب و کار-از ایده تا محصول(شهرستان دالاهو)
  • دومین فراخوان حمایت از پروژه های پژوهشی مشترک بین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست…

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک