.

.

پارک علم و فناوری کرمانشاه با هدف ارائه آخرین توانمندیهای فناورانه در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار تهران حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری پژوهشگران کشور از صبح امروز26 آذر ماه با حضور دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از مسئولان پژوهشی کشور در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، تجلیل از پژوهشگران برگزیده و فن‌بازار ملی را در دستور کار دارد و این هفته فرصت مناسبی برای توجه و تمركز روی ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوری در كشور است تا تمامی ذی نفعان زنجیره علم و فناوری کشور علاوه بر اطلاع از وضعيت موجود در كشور، بتوانند برای آینده برنامه ريزی کنند.

در این نمایشگاه که در 5 سالن و 100غرفه است،پارک علم و فناوری کرمانشاه با15 طرح از فناوران تحت حمایت خود در سالن 6و در غرفه 19 ارائه کرده است .

واحد های شرکت کننده در این نمایشگاه مجتمع صنایع شیمیایی بیستون ، زیست دانش دریا ،نورسادایان درمان، هایا شیمی رازی مهندس کرمی،توسکا تجارت آریا ،ابزار سازان درمانگر ،جهان زرکاوان(شتابدهنده صنایع شیمیایی) ،آسیا رایان تک، ویرا فناوری آترین ،رایا پرداز نوین آرتمن ، مرکز گیم و انیمیشن ،بهینه سازان برخط نمای پور محمد ؛جهان باتری غرب، شرکت کشت و توسعه گیاهان دارویی بیستون شفا و ایده سازان زیستی زاگرس هستند که آخرین دستاورد های فناورانه خود را به نمایش گذاشتند.

خوانده شده 185

پنل واحد من

اطلاعیه و فراخوان ها

  • برگزاری رویداد همتاگزینی (نشست‌های B2B) و رویداد دمو دی (Demo Day) در پارک علم و فناوری کرمانشاهرویداد همتاگزینی (نشست‌های B2B)…
  • کنفرانس آینده پژوهی فناوری
  • فراخوان ثبت نام کارگاه الزامات و فرآیندهای قانونی طراحی کسـب و کار-از ایده تا محصول(شهرستان دالاهو)
  • دومین فراخوان حمایت از پروژه های پژوهشی مشترک بین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست…
  • انعقاد تفاهم نامه میان وزارت عتف با سازمان منطقه آزاد کیش

دستاوردها و افتخارات پارک

دستاوردها و افتخارات پارک